2. Recenzije hotela u državi EGY
  3. Recenzije hotela u regiji Crveno more
  4. Recenzije hotela na destinaciji Hurgada
Egipat Hurgada Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Steigenberger Aldau Beach Hotel Ocena gostiju: 8,9

„Osoblje fenomenalno,ne napadni, svi ljubazni i usluzni . Jako lep i miran hotel vredno pohvale”

• Siva Grand Beach Ocena gostiju: 8,7

„Lokacija Hotela je odlicna, na šetalištu Memša, u blizini ima dosta marketa, apoteka, kao i u samom hotelu. Osoblje je izuzetno ljubazno, menadzer Reda je uvijek tu ako vam nesto zatreba. Svidja mi se dosta zelenila, izuzetno cisto, pogotovo bazen. Sobe su dobre, imali smo sve sto nam jenpotrebno. Ako opet dodjemo u Hurgadu boravicemo u istom hotelu.”

• „Plaza je prelepa.”

• King Tut Aqua Park Beach Resort Ocena gostiju: 7,5

„Hrana je bila dobra. Sadržaji su ok. Prvi animatori gde je bio Volk su mi bili bolji od drugih koji su ih zamenili. Soba je bila baš lepa sa lepim pogledom.”

• Meraki Resort - Adults Only Ocena gostiju: 8,9

„Sve mi se dopalo, usluga vrhunska ,personal mnogo prijatni, plaže čiste, u jednom rečju fantastično. Kad budem ponovo planirala u Egipat ponovo dolazim u Meraki resort.❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️”

• Blend Club Aqua Resort Ocena gostiju: 8,6

„Najviše nam se dopalo što smo u ovom hotelu proveli samo 1 noć. Čista soba i veliki kreveti. Vredni konobari.”

• Jaz Casa Del Mar Beach Ocena gostiju: 9

„Pravi odmor. Bazeni odlični, plaža I more čisti, piće i hrana dobri. Lokacija blizu aerodroma, na šetalištu u Memši gde ima puno radnji za šoping, koga zanima...”

• King Tut Aqua Park Beach Resort Ocena gostiju: 7,5

„Hrana, osoblje, animacija na plaži, higijena”

• Swiss Inn Resort Hurghada Ocena gostiju: 7,9

„Prvi put sam bila i odusevljenju nije bilo kraja. Ljubaznost osoblja u celom hotelu koji maksimalno gledaju da ti pomognu i ugode,naravno i uvek nasmejani. Sve pohvale za hotel.”

30 najboljih hotela na destinaciji Hurgada

na osnovu 209 465 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu