Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Hurgada viesnīcu atsauksmes
Ēģipte Hurgada Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Titanic Palace Viesu sniegtais vērtējums: 9,1

„Tā kā šīs, no deviņām mūsu Ēģiptes ceļojuma laikā, bija pēdējās divas, mums patika šis all inclusive variants, jo parasti dodam priekšroku apartamentiem. Varēja brīnišķīgi atslābt un atpūsties pirms došanās mājup. Apkalpojošais personāls atsaucīgs un laipns. Dzīvojām fantastiskā numurā ar izeju uz baseinu.“

• MinaMark Beach Resort for Families and Couples Only Viesu sniegtais vērtējums: 7,6

„Atmosféra.“

• Calimera Blend Paradise Viesu sniegtais vērtējums: 8,9

„Viesnīca bija brīnišķīga. Ļoti jauka attieksme pie reģistrācijas. Īpaši gribu izcelt Muhamedu, kurš bija vienmēr ļoti laipns. Ļoti patika baseina komanda. Glābēji savu darbu darīja ļoti profesionāli un atbildīgi. Baseina bāra oficiants Ahmeds bija ļoti laipns un visu laiku rūpējās par viesiem. Patika puisis kas cepa pankūkas un gatavoja hotdogus. Viesnīcas restorānā ēdieni bija garšīgi un daudzveidīgi. Vakariņu bufetes noformējums bija īsts mākslas darbs. Istaba bija liela un jauki iekārtota. Viss patika“

• Eiffel Hotel Hurghada Viesu sniegtais vērtējums: 5,9

„Mums patika atrašanās vieta, skats uz ostu un jūru. Gulta bija ērta un tīra. Uz vispārējā fona jumta baseins bija tīrs. Personāls bija ļoti laipns un centās, bet ņemot vērā vispārējo viesnīcas stāvokli viņi vairāk neko nevarēja izdarīt. Nu par samaksāto naudu laikam neko vairāk arī nevajadzētu cerēt dabūt.“

• Sunrise Holidays Resort -Adults Only Viesu sniegtais vērtējums: 9,1

„Ēdināšana izcila 3 x dienā un pa starpu vēl visādas uzkodas. Ļoti izcili un profesionāli vakara šovi, arī pa dienu visadi pasākumi, laipna, pieklajīga apkalpošana. Mēs bijam šeit pirms 9 gadiem, tad es devu neapmierinošu atsuksmi, personāls krāpās, alkoholu atšķaidīja, prasija dzeramnaudas. Patreiz viss ir kardināli mainījies. Papildus perfekta lokalizācija, tikai ~5 min. gājienā no centra, ļoti labs smilšains mākslīgi izveidots jūras līcītis. Tagad pavisam cits līmenis, tāpēc arī dodu 10 punktus.“

• ZYA Regina Resort and Aqua Park Hurghada Viesu sniegtais vērtējums: 7,2

„Patika numuri“