Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Nungvi viesnīcu atsauksmes
Tanzānija Nungvi Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Smiles Beach Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 8,1

„Man patika, ka viesnīca bija neliela, bija ļoti atsaucīgs personāls. Ieradāmies pirmajā dienā plkst.6.00 no rīta - mums tika piedāvātas bezmaksas brokastis. ļoti patika viesnīcas teritorija - neliela, bet ļoti mājīga, izmantojām arī iespēju spēlēt volejbolu.“

• Canary Nungwi Hotel & Free SPA Viesu sniegtais vērtējums: 9,6

„Viss bija lieliski, viesnīca atrodas labā vietā, 5 minūšu attālumā no pludmales. Lieliskas brokastis. Pirmajā dienā ieradāmies agrāk, nekā bija iespējams ierakstities viesnīcā, bet viesnīcas menedžeris parūpējas par to, lai ātrāk sagatavotu mūsu numuru un uzsauca mums brokastis. Pats patīkamākais bija pozitīva un atsaucīga attieksme no viesnīcas personāla.“

• Amaan Beach Bungalows Viesu sniegtais vērtējums: 7,3

„Ļoti laipns personāls. Labas brokastis un restorāns. Izcila atrašanās vieta. Gan paisumā, gan bēgumā varēja peldēties. Skaistas pastaigu vietas abos salas virzienos. Tīrs baseins.“

• Zenobia Beach Resort Viesu sniegtais vērtējums: 8,5

„Atrašanās vieta un suite numurs bija perfekti.Numuram bija balkons ar skatu uz okeānu un pludmali.“

• Zenobia Beach Resort Viesu sniegtais vērtējums: 8,5

„Tuvu pludmalei un galvenajiem tūristu interešu objektiem. Var snurkelēt un redzēt daudz krāsu jūras zvaigznes un mazliet arī zivtiņas. Šeit bija mazāka bēguma ietekmē kā citās pludmalēs. Tuvu dažādas ēstuves. Viesnīcai ir savi bezmaksas guļamkrēsli+ saules sargi, bet apmēram 16 viesiem. Ja laicīgi aizņem vietu tad ir OK! Pludmales dvieļus dod bez maksas un ir duša kur noskatot sāļo okeāna ūdeni.“

• Amaan Beach Bungalows Viesu sniegtais vērtējums: 7,3

„Lieliska atrašanās vieta .“

• Malika Nungwi Hotel Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Brokastis kvalitatīvas, bet nedaudz vienveidīgas. Lielisks baseins, ideāls ilgāka laika pavadīšanai pie tā, ja pludmales un pilsētas kņada nogurdina.“

30 vislabākās viesnīcas vietā Nungvi

No 29 987 viesnīcu atsauksmēm Booking.com mājas lapā