2. Recenzije hotela u državi Tanzanija
Tanzanija Nungvi Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• My Blue Hotel Zanzibar Ocena gostiju: 8

„Lokacija,hrana,smestaj”

• Aquarium Beach House Ocena gostiju: 8,4

„Локација је одлична, одмах уз центар за корњаче, супер ресторан са локалном храном, одличан кафић са коктелима, као и дивна плажа одмах испод светионика… Госпођа Јулиане је дивна, увек расположена за разговор, одлично ради свој посао! Собе су чисте, радници љубазни, цена и више него приступачна! Од нас апсолутна препорука! Хвала вам свима на свему!”

• Canary Nungwi Hotel & Free SPA Ocena gostiju: 9,6

„Sve je odlično”

• Max Hotel Nungwi Ocena gostiju: 8,4

„Higijena,osoblje,udobnost”

• „Hrana,usluga,rani ulazak u sobu,predivna soba sa pogledom na bazen i more,vecernji muzicki program svakog drugog dana,spoljna temperatura vazduha i mora,lokalni narod na plazi.”

• Sunrise Beach Nungwi Ocena gostiju: 8,7

„lokacija,veoma ljubazno osoblje”

• Mambo Boutique Nungwi Ocena gostiju: 8,1

„Sjajna lokacija. Savršeno čista soba i udoban krevet. Super doručak. Recepcioner Hussein je veoma predusretljiv i ljubazan. Po dolasku smo posluženi kafom i svežim voćem, a Husein nam je ponudio da se istuširamo i odmorimo u jednoj sobi, jer je naša bila zauzeta, zato što smo došli u 10 h, a chek in je u 14 h. To još nisam doživeo nikad i ni u jednom smeštajnom kapacitetu. Odnos cena kvalitet je neverovatan. Nemoguće je naći ovako povoljan, a kvalitetan smeštaj. Sve pohvale za sve zaposlene. Osećali smo se kao da smo deo porodice”

• Amaan Beach Bungalows Ocena gostiju: 7,3

„Lokacija, na korak od okeana:) Divna plaža!”

• „Sve je bilo na nivou. Usluga prvoklasna, osoblje preljubazno i veoma uslužno, wi fi je i na plaži odličan, sobe su čiste, svako veče prskaju protiv komaraca koje ja nisam ni videla, promene peškire posle tuširanja i operu ponovo kupatilo, znači 2 puta čiste kupatilo. Hrana je ok možda neki put meso nije bilo vrhunsko ali to je zanemarljivo jer hrane ima u izobilju i veoma je raznovrsna.Veliki izbor voća i kolača.”

30 najboljih hotela na destinaciji Nungvi

na osnovu 29 977 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu