2. Єгипет: відгуки про готелі
  3. Червономорський регіон: відгуки про готелі
  4. Хургада: відгуки про готелі
Єгипет Хургада Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Steigenberger Aqua Magic Red Sea Оцінка за відгуками: 8,2

“Мені сподобалося усе!!!! Все було на висоті! Обов'язково приїду ще раз сюди!“

• Eagles down town Zahabia &Beach Resort Оцінка за відгуками: 8,1

“Готель супер,для трьох зірок так взагалі вау.Дуже зелена теріторія, дуже чисто,номер сподобався, балкон і навіть продумана сушка для білизни (я в п'ятизіркових такого не зустрічала).Смачна кухня.Приємний,привітний, ненав'язливий персонал.Окрема подяка Мухамеду з ресепшену.Пляж супер, дуже гарний ріф,з масками поплавати саме те.“

• Elaria Hotel Hurgada Оцінка за відгуками: 7,1

“Доброго вечора, не дуже хороший готель, без змін і дуже погані номери“

• Al Dora Residence Suites Hurghada Оцінка за відгуками: 8,6

“Дешево“

• MinaMark Beach Resort for Families and Couples Only Оцінка за відгуками: 7,6

“Гарний вийшов відпочинок. Діти дуже задоволені. Після нашого попереднього відпочинку вони багато чого покращили у готелі. Зробили другий ресторан на другому поверсі, там немає натовпу, як у нижньому. Зробили окреме місце для вечірніх шоу. Гарний пляж, хоча людей багато було. Дівчина аніматор яка з дітьми працює з короткою стрижкою, добре працює, дякуємо за міні-діско.“

• King Tut Aqua Park Beach Resort Оцінка за відгуками: 7,5

“Сподобалось те, що КОЖЕН день можна ходити в алякарт ресторани (східна, китайська та італійська кухні) без додаткових оплат Персонал дуже ввічливий, чуткий та з добрими посмішками. Я так зрозумів, що наразі обʼєднали два готелі Кінг тут та Сфінкс, тому відповідно у доступі для відпочиваючих більша територія, басейни та два пляжі.“

• Siva Golden Bay Makadi Оцінка за відгуками: 8,5

“Чисті номера, хороша анімація, дуже гарний пляж, бухта захищає від вітру. Працівники рецепції дуже привітні і стараються допомогти у всьому. Великий пляж, місця вистачає всім. На пляжі 3 ресторани.“

• Golden Beach Resort Оцінка за відгуками: 8,2

“Готель не великий але територія чиста та дуже зелено! Сподобався ботанічний сад. Харчування теж сподобалось.“

• Davinci Beach Hotel Оцінка за відгуками: 7,9

“Ціна,це було $55 на двох на два дні все включено Звичайно,що за такі гроші ви не отримаєте комфорту як в 5 зірковому готелі,але у нас був номер з виглядом на море,ми не були голодні,у нас був пляж з лежаками і полотенцями На пляжі також є безкоштовні напої Біля готелю є бар з алкогольними напоями і не поганою кухнею,власники бельгійці,гості в основному європейці,ми провели там чудові два вечори,бар можу на 100% рекомендувати для відвідування“

30 найкращих готелів - Хургада