2. Comentarii despre hoteluri în Tanzania
  3. Comentarii despre hoteluri în Tanzania
  4. Comentarii despre hoteluri în Nungwi
Tanzania Nungwi Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Babalao Bungalows Scor din comentarii: 9,7

„Hotelul este perfect, gazda extrem de primitoare. Locatia hotelului este la 3 minute de mers pe jos la plaja. Mâncarea este delicioasa, noi am luat masa mai mult la restaurantul hotelului decât in oraș. Recomand din tot sufletul locația. Gazda hotelului va ajuta si cu ghid pentru oraș, mereu disponibil pentru orice întrebare ai nevoie.”

• Sunrise Beach Nungwi Scor din comentarii: 8,7

„Hotelul se afla in centru nungwi, langa toate magazinele si de 10 pasi de plaja, foarte curat si am avut tot ce trebuie in camera, AC, cafea, frigider, si curatenie se face in fiecare zi. Staful este foarte amabil si toate ne au ajutat cu totul Micul dejun este variat si foarte delicios. Plaja este perfecta si nu se simte refluxul Chiar hotelul are un generator si nu se intrerupe curentul Gradina este foarte frumoasa si plina de fructe! Ne întoarcem cu siguranta”

• My Blue Hotel Zanzibar Scor din comentarii: 8

„Totul la superlativ! Raportul calitate pret este excelent. Camerele sunt curate, se face curatenie zilnic. In fiecare seara se da cu spray de insecte/tantari in camere. Curtea interioara este superba si este la fel de bine ingrijita. Exista 3 piscine mari in incinta. Plaja aferenta complexului este in mare parte din timp curata, iar apa oceanului este linistita si calda. Personalul a fost mereu dragut cu noi si gata sa ne ajute, mai ales ca am ajuns mult mai devreme de ora check-inului si am plecat mult mai tarziu de ora check-outului. Au vestiare si bai speciale pentru aceste situatii, astfel incat turistii sa se poata bucura din plin si de prima/ultima zi de vacanta. Mancarea este relativ ok, insa nu si pentru pretentiosi. Micul dejun nu a variat prea mult. La cina au mai fost variatii, in una din seri am avut mancare cu specific italienesc, in alta seara mancare africana.”

• Safaya Luxury Villas - Adults only Scor din comentarii: 9

„Locatie minunata , staff prietenos si serviabil , camera mare , curata , patul si prosoapele au fost schimbate zilnic , piscina curatata zilnic . Daca solicitai ceva , erai servit in minutul urmator ( gen apa sau cafea in camera )”

• Sunrise Beach Nungwi Scor din comentarii: 8,7

„Foarte aproape de plajă, seara este liniște, micul dejun este gustos, se face zilnic curat în cameră, personalul amabil”

• Babalao Bungalows Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost minunat ! Amplasarea hotelului aproape de plaja, piscina, restaurantul ( mâncarea excelenta), vegetație în curte , unde te poți răcori după o zi călduroasă la plaja !!! Am petrecut 5 zile perfecte ! Aici mi am aniversat ziua de naștere, iar proprietarul în acea seara a organizat barbeque party, cu muzica live ! Surpriza a venit din partea lui un tort !!! Ne au făcut sa ne simțim ca acasă, pe un continent îndepărtat, intr-un loc absolut magnific. Recomand cu draga inima !”

• Sunrise Beach Nungwi Scor din comentarii: 8,7

„Locația foarte aproape de plaja și restaurante. Micul dejun variat. Personalul atent și de ajutor.”

• Siri Beach Lodge Scor din comentarii: 9,2

„Localizarea este aproape de plaje si restaurante . Camere mari si curate.”

• Blue Tides Hotel Scor din comentarii: 8,5

„Locatia superba - in imediata apropiere a plajei, 1 min ca sa ajungi la apa. In apropiere erau multe restaurante/magazine/ puncte de schimb valutar. Din camera (parter) aveam vedere directa la ocean, plus sezlonguri in fata hotelului. Micul dejun era suficient de consistent, fructe, suc natural + omleta/legume/clatite.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Nungwi