2. Кіпр: відгуки про готелі
  3. Протарас: відгуки про готелі
Кіпр Протарас Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Flora Hotel Apartments Оцінка за відгуками: 8,3

“Чудове місце, центр міста, недалеко до моря, поруч магазини продуктові. Привітливий персонал .“

• Constantinos the Great Beach Hotel Оцінка за відгуками: 7,9

“Локація, поруч гарний пляж. Великі номера, смачна їжа“

• Kokkinos Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 9,1

“Все було супер, новий готель, смачний сніданок, гарна територія“

• Villa Nova Оцінка за відгуками: 9,7

“Велика вілла, чисто, затишно. Недалеко до моря. Є все необхідне“

• Maricosta Apartments Оцінка за відгуками: 9,1

“Ми були в кінці квітня- магазин і кафе які через дорогу ще були зачинені, але 50 м і там вже все працює. Андреас дуже милий і привітний, завжди готовий допомогти. Нас поселили в номер який нам не сподобався. Фото нашого бронювання було цілком іншим, нащо нам відповіли, що фото тільки для реклами-одне на всі номери, і нас без проблем пересилили в кращий номер ( але не такий як на фото). Кондиціонер та WI-FI безкоштовно. Кухня облаштована усім необхідним до дрібниць. Прибирання робили кожен другий день та міняли рушники. Пригощають усіх гостей кавуном, що приємно. Рекомендую!“

• Cavo Zoe Seaside Hotel Оцінка за відгуками: 9,3

“Дякую готелю за чудовий час перебування! Мені дуже сподобався сам готель, він дуже естетичний. Також на високому рівні страви у ресторані: у мене був напівпансіон і я ходила на сніданок та вечерю, страви були дуже якісні з ресторанним смаком та подачею. Вибір хороший, мені усього вистачало, хоча самих страв не надто багато, акцент саме на якості. Я дуже задоволена регіоном, у якому знаходиться готель: можна досить довго гуляти пішки вздовж моря та бачити чудові різні пляжі, бухти. Поруч з готелем знаходиться зупинка автобуса, тому мені без авто було зручно подорожувати громадським транспортом. Я так і приїхала в готель самостійно з аеропорту. Також окремо хочеться відзначити працівників рецепції, вони були дуже добрими до мене. Я запамʼятала імена Andreas та Fotimi. Дякую Вам 🙂🙏“

• Aphentrika Apartments Оцінка за відгуками: 8

“Величезна тераса з видом на море“

• Mythical Spa Suite - GYM*Yoga Room*Pools Оцінка за відгуками: 9,5

“неймовірно комфортно і затишно ! Дякую велике господарю за ці апартаменти, сподобалось абсолютно все !“

• Apartment Marina - Beachfront Оцінка за відгуками: 9,3

“Все було просто ідеально! Особливо цей вид з тераси - він неймовірний! Ми точно ще повернемося!“

• Sun & Sand Private Villa Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже хороші господарі, завжди були на звязку. Зручна процедура отримання ключів. Вілла досить непоогана, хороше розташування в тихому районі. В помешканні є все необхідне для проживання. Приємним бонусом є басейт та зона барбекю. Також варто відмітити якісний швидкісний інтернет!“

30 найкращих готелів - Протарас