2. Кіпр: відгуки про готелі
  3. Пафос: відгуки про готелі
Кіпр Пафос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Axiothea Hotel Оцінка за відгуками: 9,2

“В Axiothea Hotel мені дуже сподобалося. Зручне розташування, дає змогу швидко дістатися до центру та зупинки автобусів різних напрямків, знайти кафешки та ресторани на будь-який смак, також в 10-15 хвилинах є 2 великі супермаркети. Також, пройшовшись +/- пів години або під'їхавши на автобусі потрапляєш на чудову набережну, де можна і смачно поїсти, і покупатись, пляжів на будь-який смак вистачає. В Axiothea Hotel я бронювала номер із сніданком, який давав мені заряд енергії на весь день, бо там на вибір достатньо всього, від мюслі до смажених яєць, від ковбасок до різних нарізок, різна кава та чай, та традиційні десерти. Кожного дня прибирали, змінювали рушники раз в три дні. Наступного разу, буду обов'язково зупинятись в Axiothea Hotel.“

• Theo Sunset Bay Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Великий вибір їжі, гарне розташування готелю Добре що зона з рестораном, баром і басейном знаходиться окремо від готельних номерів“

• Helios Bay Hotel and Suites Оцінка за відгуками: 8,8

“Усе сподобалося, тихо, гарні види, їжа у ресторані смачна.“

• NEREUS HOTEL By IMH Europe Travel and Tours Оцінка за відгуками: 8,2

“Все дуже чудово, персонал привітний, дуже хвилювалася, бо не говорю англійською, але це стало проблемою, менеджер готелю спілкується багатьма мовами, готель невеличкий, але дуже комфортно та чисто, за 10 хв пішки ТРЦ та набережна“

30 найкращих готелів - Пафос