2. Kenia – opinie o hotelach
  3. Kenia – opinie o hotelach
Coast Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dla nas zawsze 7 gwiazdek . Perfekcyjnie w każdym calu. Od pokoju i materaca po obsługę i jedzenie, o lokalizacji nawet nie wspomnę . Kochamy to miejsce i wkrótce zawitamy ponownie”

• „Hotel bardzo duzy, pokoje komfortowe, obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo pyszne oraz ogromny wybór, dla kazdego cos sie znajdzie. Lokalizacja hotelu idealna przy oceanie, 2 baseny, spa, kilka barów, bardzo polecam.”

• „Hotel posiada wspaniały personel! Wszyscy bardzo mili i pomocni. Bardzo dobre jedzenie, drinki w pakiecie All Inclusive. Mieliśmy bardzo ładny pokój z widokiem i na morze i basen.”

• „Hotel w świetnej lokalizacji,miał najlepszą plażę w okolicy. Naprzeciwko niewielki sklep a około 2 km dalej Carrefour. Pokoje ładne duże i wszystkie z widokiem na morze ale w łazience zwłaszcza wanna wymaga wymiany. Słona woda w kranie. Śniadania bardzo dobre a o 16 przekąski i herbata dla wszystkich gości. Obsługa pomogła nam w zakupie biletu na pociąg i wypożyczeniu skutera. Na plaży bar i restauracja. Sam hotel bardzo przyjemny i ciekawie urządzony.”

• Severin Sea Lodge Ocena: 10

„Przepiękny, zadbany obiekt. Pokoje komfortowe, codziennie sprzątane. Dwa baseny. Fantastyczne i urozmaicone śniadania. Bardzo pomocny personel.”

• „Było naprawdę super, bardzo miła obsługa. Czysto, naprawdę obsługa wkłada wiele pracy by zapewnić jak najlepszy komfort dla Gości. Polecam - Bardzo sympatyczny barman!”

• Ziwa Beach Resort Ocena: 10

„Widok na Ocean, cisza I spokój, basen I jedzenie na miejscu”

• „wszystko ok oprócz klimatyzacji”

• „Widok ze stołówki w stronę plaży zwala z nóg można patrzeć godzinami , obiekt położony moim zdaniem przy najlepszym odcinku plaży Diani Beach , ogólnie cała plaża przepiękna można spacerować godzinami jeśli ktoś lubi urlop plażowy jak ja to mogę to miejsce polecić w 100% . Sam ośrodek mały kameralny ma swój klimat cisza spokój przepiękna zieleń na terenie obiektu porośniętego palmami wysokimi niskimi które robią klimat i atmosferę przemiły personel jedzenie spoko każdy znajdzie coś dla siebie moim zdaniem cena adekwatna do jakości.”

• „Basen ok”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Coast Region