2. Kenia – opinie o hotelach
  3. Diani Beach – opinie o hotelu
Kenia Diani Beach Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok ze stołówki w stronę plaży zwala z nóg można patrzeć godzinami , obiekt położony moim zdaniem przy najlepszym odcinku plaży Diani Beach , ogólnie cała plaża przepiękna można spacerować godzinami jeśli ktoś lubi urlop plażowy jak ja to mogę to miejsce polecić w 100% . Sam ośrodek mały kameralny ma swój klimat cisza spokój przepiękna zieleń na terenie obiektu porośniętego palmami wysokimi niskimi które robią klimat i atmosferę przemiły personel jedzenie spoko każdy znajdzie coś dla siebie moim zdaniem cena adekwatna do jakości.”

• „Ładne domki i dobre łóżko. Było sprzątane codziennie. Cały personel dobrze ze sobą współpracuje. Wszyscy mili i bardzo życzliwi i pomocni. Profesjonalny. Gotuje w kuchni. Wspaniałe jedzenie. Ale ludzie, którzy tam pracują, są wspaniali!.”

• „Dość przestronne pokoje, smaczne, urozmaicone posiłki, przemiła, uczynna obsługa, piękne położenie, fajny basen, dobra cena.”

• „Dla nas zawsze 7 gwiazdek . Perfekcyjnie w każdym calu. Od pokoju i materaca po obsługę i jedzenie, o lokalizacji nawet nie wspomnę . Kochamy to miejsce i wkrótce zawitamy ponownie”

• „Basen ok”

20 najlepszych hoteli w mieście Diani Beach