2. Kenia – opinie o hotelach
  3. Kilifi – opinie o hotelach
  4. Mombasa – opinie o hotelu
Kenia Mombasa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Było naprawdę super, bardzo miła obsługa. Czysto, naprawdę obsługa wkłada wiele pracy by zapewnić jak najlepszy komfort dla Gości. Polecam - Bardzo sympatyczny barman!”

• Severin Sea Lodge Ocena: 8,4

„Przepiękny, zadbany obiekt. Pokoje komfortowe, codziennie sprzątane. Dwa baseny. Fantastyczne i urozmaicone śniadania. Bardzo pomocny personel.”

• „Hotel posiada wspaniały personel! Wszyscy bardzo mili i pomocni. Bardzo dobre jedzenie, drinki w pakiecie All Inclusive. Mieliśmy bardzo ładny pokój z widokiem i na morze i basen.”

• Severin Sea Lodge Ocena: 8,4

„Oczywiście przemiła obsługa. Świetnie śniadania - dużo opcji wyboru dla wegetarian. Hotel jest większy niż podejrzewałem, ale to nie jest kolos. Większość gości do Niemcy. Czasem można się poczuć jak w sanatorium. Poza śniadaniami nie korzystaliśmy tutaj z serwowanych dań. W pobliżu, idąc plażą, jest parę fajnych restauracji. Hotel położony nieco na uboczu. Większy kawałek drogi do najbliższego spożywczaka. Nie ma problemu by podjechać. tuk tukiem lub taksówką gdziekolwiek.”

• Severin Sea Lodge Ocena: 8,4

„Bardzo miły, przyjazny serwis. Przezabawny zespół animatorów. Czysto,nawet bardzo czysto jak na Kenię.”

• The Ivory Suites Ocena: 8,3

„Pokój, czystość, pomocny personel.”

• Bahari Beach Hotel Ocena: 7,8

„Obsługa i widoki na Ocean, ogród palmowy”

25 najlepszych hoteli w mieście Mombasa