2. Αίγυπτος κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κυβερνείο Καΐρου κριτικές ξενοδοχείων
Κυβερνείο Καΐρου Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Soul Pyramids View Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το καλύτερο κατάλυμα για να μείνετε στο Κάιρο. Πολύ καθαρό, άνετο, με εξαιρετική θέα και πλούσιο πρωινό.»

• downtown Family Suites Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία είναι κυριολεκτικά στο κέντρο , με στάση του μετρό (sadat) 5 λεπτά από το κατάλυμα και 10 λεπτά από το μουσείο του Καΐρου. Το δωμάτιο υπήρξε καθαρό. Ο Οικοδεσπότης/ιδιοκτήτης Ahmed ευγενικός, εξυπηρετικός, άμεσα διαθέσιμος προς επικοινωνία μέσω what's up. Η εξυπηρέτηση και η επικοινωνία αποτελούν πραγματικά λόγους να επιλέξετε το κατάλυμα. Η δωρεάν ξενάγηση (4ωρο περπάτημα) από τον Ahmed στο Ισλαμικό κομμάτι/ ιστορικό κέντρο Καΐρου ήταν εξαιρετική. Ο Ahmed με υπομονή και ευγένεια μας προσέφερε μια απολαυστική ξενάγηση στο ιστορικό κομμάτι του Καΐρου. Δωρεάν μεταφορά από το αεροδρόμιο. Σχέση τιμής / καταλύμματος. Έχοντας διαβάσει σχόλια σχετικά με την καθαριότητα κλπ της εισόδου και του ανελκυστήρα έχω να πω τα εξής: Η είσοδος είναι αρκετά καθαρή και ο αναλκυστήρας αν και παλιός (προσωπικά τον θεωρώ vintage) ήταν ταχύτατος και τις αρκετές φορές καθαρός.»

• Crown Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τοποθεσία γιατί ήταν κεντρικά και μπορούσες να κινηθείς με τα πόδια»

• Nile View Inn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαρό, υπέροχη θέα που θα ζήλευαν και πενταστερα!! Στρώματα ανετσ»

• InterContinental Cairo Semiramis, an IHG Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η καλύτερη επιλογή !!!υπεροχα δωμάτια στο κέντρο του Καιρου!!!απίστευτη θεα στον Νείλο !!!μας οργανώσανε περιηγήσεις !!ο Κυριος ΑMR ευγενέστατος και ο Αhmet ο ξεναγός μας ο καλύτερος !!!»

• El Otel The Hotel Βαθμολογία σχολίων: 6

«Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο , η τοποθεσία αρκετά καλή, πολύ κοντά στο κέντρο και για τα δεδομένα του Καΐρου δεν είχε πολύ θόρυβο.»

• King of Pharaohs INN pyramids Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξυπηρετικό προσωπικό ωραίο πρωινό και ο ναργιλές ήταν πολύ καλός η τιμές εστιατορίου μαζί με την θέα στην ταράτσα ήταν καλές»

• Cairo Marriott Hotel & Omar Khayyam Casino Βαθμολογία σχολίων: 6

«Η τοποθεσία και τα δωμάτια»

• City View Museum Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«τελεια ολα»

• Cheers Hostel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι υπάλληλοτου ξενοδοχείου ήταν ιδιαίτερα ευγενικοί και φιλικοί. Μας πρόσφεραν καφέ και μας έκαναν να αισθανθούμε άνετα συζητώντας μαζί μας μέχρι την ώρα της πτήσης μας.Το δωμάτιο ήταν άνετο και καθαρό και η τοποθεσία του ξενοδοχείου κοντά στο κέντρο και σε στάση Metro.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Κυβερνείο Καΐρου

βάσει 335.104 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com