2. Αίγυπτος κριτικές ξενοδοχείων

9,2

8,6

• Υποβολή σχολίου: 1 Φεβρουαρίου 2023

8,0
    «Ένα πολύ αξιοπρεπές κατάλυμα για την διαμονή σας στο Κάιρο!!!»
    • Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο

Το βασικότερο που δεν μας άρεσε ήταν ότι δεν υπάρχει έξτρα χώρος στην πανσιόν για να απολαύσεις το πρωινό σου ή για να καπνίσεις ή να δεις τη θέα της πολης. Το πρωινό το φέρνουν στο δωμάτιο και καθώς είμαστε καπνιστές καπνιζαμε στο δωμάτιο που κοιμόμασταν. Επίσης θα ήταν καλό να αγοραστούν καινούρια σεντόνια. Ήταν αρκετά ταλαιπωρημενα αλλά ήταν καθαρά!!!

Η τοποθεσία είναι εξαιρετική, δεν έχει θόρυβο από τις κόρνες στους δρόμους, είναι ασφαλής γειτονιά και σε πολύ κεντρικό σημείο της πόλης. Οι εργαζόμενοι όλοι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί!!! Μπορέσαμε να αφήσουμε τα πράγματα μας μετά το ckek out μεχρι το απόγευμα που ήταν η πτήση μας!! Το πρωινό διαφορετικό κάθε μέρα και ότι χρειαστηκαμε εξτρά μας το πρόσφεραν με χαμόγελο. Το κρεβάτι πολύ άνετο και ξεκούραστο και είχε ζεστό νερό όλες τις ώρες!!! Η πανσιόν παρέχει πετσέτες, σαμπουάν αφρόλουτρο, ρεσεψιόν όλο το 24ωρο και wifi. Πιστολάκι μαλλιών είχαμε φέρει μαζί μας, δεν γνωριζω εάν παρέχουν. Το κτήριο είναι σε πολύ καλή κατάσταση, έχει ασανσέρ και τα ταξί careem και Uber το έβρισκαν εύκολα.

Έμεινε: Ιανουάριος 2023