2. Αίγυπτος κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κυβερνείο Καΐρου κριτικές B&B και πανδοχείων
Κυβερνείο Καΐρου Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Royal Pyramids Inn Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ήτανε κοντά σε όλα τα αξιοθέατα και είχε φοβερή θεα από την ταράτσα»

• Celia Pyramids View inn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τέλειο!!! Παρά πολύ καλή εξυπηρέτηση από το προσωπικό!!! Ήταν όλα παρά πολυ ωραία!!!!»

• Crowne Pyramids view inn Βαθμολογία σχολίων: 9

«Απιθανη θεα στις πυραμιδες! Εξυπηρετικο προσωπικο, καθαρο δωματιο κ καλη ατμοσφαιρα!!»

• PR Pyramids Inn Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ο Χουσεΐν η Ράνταλ και Μοχάμεντ μας έκαναν να νιώσουμε σαν μέλος της οικογένειας τούς. Ήταν εκεί να μας βοηθήσουν σε ότι χρειάστηκαμε. Ο Χουσεΐν είναι εξαιρετικός ξεναγός σας τον συστήνουμε ανεπιφύλακτα. Αν και η περιοχή δεν φαίνεται εκ πρώτης όψεως και η πιο ασφαλής δεν νιώσαμε ποτέ ανασφάλεια και περιηγηθηκαμε και βραδινές ώρες. Το πρωινό ήταν νόστιμο και παραδοσιακό. Δεν μας έλειψε κάτι ιδιαίτερα. Ο υπάλληλος που δούλευε εκεί ήταν συνέχεια σε εγρήγορση και έτοιμος για να μας εξυπηρετήσει στα πάντα. Τα κρεβάτια ήταν άνετα και τα δωμάτια ευρύχωρα.»

• Queen Pyramids View Inn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ωραίο, οικονομικό ξενοδοχείο με θέα τις πυραμιδες»

• Grand Museum Guest House, Full Pyramids View & Roof Access Βαθμολογία σχολίων: 2

«Η θέα στις πυραμίδες»

• Royal Great Pyramid INN Βαθμολογία σχολίων: 8

«το πρωινό δεν ήταν ιδιαίτερα πλούσιο , είχαμε όμως φρέσκο χυμό πορτοκάλι και οτι καφέ επυθυμούσαμε .Η θέα ήταν υπέροχη βλέπαμε το νέο μουσείο και τις πυραμίδες.»

• Kemet Pyramids Room view Βαθμολογία σχολίων: 9

«Φιλια sτον Saad.Γεματος αγαπη,χαμογελο.Υπεροχο φαι,τοποθεσεια.»

• Lotus Inn Βαθμολογία σχολίων: 5

«Δίπλα στις πυραμίδες. Εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό. Καθαρό δωμάτιο»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Κυβερνείο Καΐρου

βάσει 22.575 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com