2. Камбоджа отзиви за хотели
  3. Preah Sihanouk Province отзиви за хотели
  4. Кох Ронг Айлънд отзиви за хотели
Камбоджа Кох Ронг Айлънд Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Happy Elephant Bungalows Оценка от отзивите: 8.1

„За втори път посещаваме тази дестинация и отсядаме във Happy Bungalow. Топ дестинация, персонала е невероятен и прави престоят ви незабравим. Усмихнати и приветливи, дават информация за всичко и правят престоят ви незабравим. Помагат със съвети, наемане на мотори, ресторанти и като цяло изпълняват всички ваши желания.“

• Tree House Bungalows Оценка от отзивите: 7.7

„местоположение“

• Tree House Bungalows Оценка от отзивите: 7.7

„Бунгалото се намира точно на плажа, гледката е невероятна, в ресторанта готвят много вкусно. На края на престоя ни осигуриха безплатен транспорт с малка лодка до кея от където си хванахме ферибота.“

• Happy Elephant Bungalows Оценка от отзивите: 8.1

„Целият престой беше фантастичен, Краси ни посрещна на кея, настани ни много бързо. При него можеш да получиш информация за всичко на острова, мотопед под наем, места за плажуване, места за хранене, дори подстрижка. Мястото е в центъра, тихо и с невероятна атмосфера.“

• Happy Elephant Bungalows Оценка от отзивите: 8.1

„хареса ми много разположението което е близо до слизането и качването на лодките,домакинът Краси беше много любезен и отзифчив като ни разказа за острова и ни показа всичките му забележителности.беше изключително чисто и подредено.много съм доволен от престоя си там и определено бих се върнал пак.“

30-те най-добри хотела в Кох Ронг Айлънд

на базата на 12 979 отзива за хотели на Booking.com