3. Cyklady – opinie o hotelach
  4. Platis Gialos Mykonos – opinie o hotelu
Grecja Platis Gialos Mykonos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Esperides Ocena: 9,6

„Bardzo miła właścicielka/managerka hotelu. Obiekt położony blisko plaży, ale jednak w ustronnym miejscu. Bardzo fajny basen, świetny snack bar (sałatka grecka za 10 euro na dwie osoby to hit! Była przepyszna). Ceny potraw i drinków dużo niższe niż w innych obiektach czy restauracjach.”

• Manos Studios Ocena: 9,6

„Rewelacyjny gospodarz, podpowie gdzie dobrze i nie drogo zjeść, gdzie i co zobaczyć. Czystość na wysokim poziomie, codzienne sprzątanie, blisko plaży, miejsce godne polecenia.”

• Villa Nireas Ocena: 9,5

„Wszystko”

• „Wyspa piękna .polecam plażę naturystuf jest duża z pięknymi widokami .obiekt laplaya studio zapewnią ciszę i spokuj dogodny taras na śniadanie przyjemnom łazienkę i bardzo wygodne łuszko na którym można wypocząć po całym dniu wojaży aneks kuchenny ma dużom lodufkę ktura zapewnią możliwość przechowania dodatkowego jedzenia i schłodzenia napojuw .aneks jest wyposażony we fszystko co poczeba polecam i myślę że to dobre miejsce za niewielkie pieniądze. Właściciel jest przyjazny i bardzo pomocny o każdej porze . Jeśli ktoś chce zwiedzać Mikonos polecam wypożyczyć auto to bardzo pomaga”

• Pelagos Studios Ocena: 9,1

„Prosto urządzone pokoje z aneksem kuchennym. Na dole hotelu niewielki sklepik. Basen nowoczesny i czysty, ale bar przy basenie nieczynny. Blisko do morza i lokalnych knajpek.”

• Casa Grande Hotel Ocena: 8,9

„Polecam! Blisko plaży, niedaleko przystanku autobusowego. Smaczne śniadania, czysto. Transfer z i na lotnisko.”

• Artemoula's Studios Ocena: 9,4

„Nocleg w bardzo dobrej lokalizacji , pieszo z lotniska ok 3 km , do pięknej plaży z przejrzystą wodą około 10 min pieszo. Do przepięknej stolicy około 3.5km. Bardzo miły i wesoły personel. Basen i teren całego kompleksu zadbany do perfekcji 🙂 Bardzo polecamy to miejsce!”

• „Pięknie położony obiekt z super widokiem. Czystość.”

• Romantika Ocena: 8,4

„miły personel, od plaży dzieli tylko bardzo dobra restauracja zdecydowanie polecam”

• Manos Studios Ocena: 9,6

„Idealna lokalizacja Fantastyczny właściciel we wszystkim pomocny”

25 najlepszych hoteli w mieście Platis Gialos Mykonos