Wyspy Egejskie Południowe Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Super miejsce. Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobre all insclusive! Obiekt godny polecenia, szczególnie rodzinom z dziećmi!”

• „Piękny pokój z basenem i widokiem na morze, smaczne śniadania.”

• Kordistos Hotel Ocena: 10

„Czystość w pokoju, wspaniała gościnność, miła obsługa, dobra lokalizacja, widok z pokoju na plażę (rodzinne studio), bardzo dobre śniadanie.”

• Corali Hotel Ocena: 9

„Fajny kameralny hotel godny polecenia 5 minut spacerem do plaży”

• „Hotel jest wspaniały, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych hoteli a plaża jest wyjątkowa, czytając inne opinie, przed przyjazdem zauważyłam że hotel zwraca uwagę na opinie i poprawia wszystkie minusy jakie były wymienione, w pokojach jest druga lepsza suszarka a telewizor jest zmieniony na nowoczesny z netflixem itd, naprawdę widać że hotel dba o dobrą opinie i zdecydowanie na nią zasługuje”

• Galatia Villas Ocena: 10

„Możliwość śniadania na miejscu. Miła rodzinna atmosfera właścicieli. Możliwość korzystania z obiektu po wymeldowania gdy późny lot.”

• „Własny bezpłatny parking, codziennie czyszczone baseny. Codziennie wymieniana woda w jacuzzi. Na miejscu od godz 12 przy basenie darmowa pyszna pizza, naleśniki, gyros, azjatyckie makarony, bruschetta, tacos i napoje. Super wyposażony bar przy basenie. Piękna i zagospodarowana plaża z darmowymi leżakami i parasolami. Wypożyczalnie sprzętu wodnego. Na miejscu sklep. Jedzenie przez cały dzień przy opcji all ok. Każdy znajdzie coś dla siebie. Animacje dla dzieci codziennie po polsku. Wszystko extra. Blisko do Faliraki. Zdecydowanie polecam”

• Kafouros Hotel Ocena: 8

„Ogólne wrażenie bardzo dobre . Mielismy pokoj z balkonem ,Hotel bardzo czysty , Basen - OK. Bufet przy basenie zaopatrzony dobrze. Mozna na miejscu zamowic rózne dania. Właścicielka zawsze usmiechnięta i słuzy pomocą w rozwiązaniu problemu. Cisza i spokój. A przelatujace z rana i wieczorem samoloty pasażerskie , były dla nas dodatkową atrakcją i nam nie przeszkadzały. W pobliżu sklepy spożywcze. Bardzo blisko do pasazu z którego słynie Kamari a więc kilkadziesiat rodzinnych restauracji , również z działalnością rozrywkową . Menu do wyboru do koloru. Nas denerwowali Ci zapraszajacy do swoich restauracji , trochę zbyt nachalni.”

• STAY Rhodes Hotel Ocena: 10

„Śniadania smaczne, duży wybór. Każdy znajdzie coś dla siebie.”

• „Wszystko było jak najbardziej na plus ,czystość,obsługa,śniadania,Wspaniały wypoczynek z gwarantowaną pogodą 😃🤩🤗”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspy Egejskie Południowe