2. Гърция отзиви за хотели
  3. Сикладес отзиви за хотели
  4. Платис Ялос Миконос отзиви за хотели
Гърция Платис Ялос Миконос Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Pelagos Studios Оценка от отзивите: 9.1

„Всичко беше на ниво! Нямам никакви оплаквания към никого и нищо. Препоръчвам горещо, без да се замисля! Ще бъдете приятно изненадани, ако решите да отседнете тук.“

• Pelagos Studios Оценка от отзивите: 9.1

„Много грижовни и мили домакини.Надмина очакванията ни!Всичко беше прекрасно,ще се върнем пак!“

• Pelican Bay Hotel Оценка от отзивите: 9.2

„Невероятен хотел. Бях си букнала стая а те ми дадоха цял апартамент. С огромна тераса с фантастична гледка. Прекрасна закуска. Много любезен персонал. Топ локация . Ако се върна в Миконос, ще е точно в този хотел. Хотела е на по-5 минути пеша от два страхотни плажа. Има автобусна спирка на която спира автобус за старият град Миконос и върви до 2ч посред нощ.“

• Palladium Hotel Оценка от отзивите: 9.6

„Абсолютно всичко е на високо ниво,ако може и оценка 20 бихме дали!!! Хотел за пример !!! Персонал,стая,сървиз,закуска,локация,удобства-всичко е Топ!!!“

• Palladium Hotel Оценка от отзивите: 9.6

„Страхотна локация. Хотела е превъзходен. Персонала е перфектен. Много мили, дружолюбни, гостоприемни и позитивни хора.“

• Kosmoplaz Beach Hotel Оценка от отзивите: 8.6

„Страхотно местоположение! На брега на морето. Удобно за плажуване . В бизост няколко плажа“

• Artemoula's Studios Оценка от отзивите: 9.4

„Прекрасно място! Мил персонал, отзивчив към всяко наше желание. Близо до плажа и с допълнителна опция за релакс край басейните в хотела! Благодарим за отношението и малкия сувенир за спомен!“

25-те най-добри хотела в Платис Ялос Миконос

на базата на 15 611 отзива за хотели на Booking.com