2. Гърция отзиви за хотели

Гърция Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Гърция

• Alarzo Rooms

Паралия Катерини, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.6
    • Положителна част на отзива

Посетихме Alarzo rooms, Катерини Паралия, началото на м.май 2024, като отправна точка за пътуване Метеора. Престоя ни не беше в сезон, но плажа се вижда от верандата, за тези които ще имат лятна почивка там и е по- добър , по- просторен от този , който е по към центъра. На пешеходно разстояние са магазини, ресторанти...Хотела е напълно нов / или реновиран. Всичко е направено с най- добри материали и удобства. Разполага с асансьор. Всичко беше удобно, стилно . Стаята е просторна , леглото най-удобното , на което сме спали досега. / Бих искала много да знам , какъв е матрака, може би трябва да пиша на собственика с молба за вида на матрака/ Малък, но достатъчен кухненски кът. Банята е също удобна. Верандата широка, с маса, столове и простир, прибиращ се към стената. Сенника на верандата се регулира автоматично от стаята. На входа до рецепцията има красив лоби бар.

MARGARITA България
  • Villa Irida

Сарти, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.5
    • Положителна част на отзива

Посетихме вилата извън активният сезон.Всичко беше на ниво.Домакинът Тео ни посрещна и беше много любезен.Чисто и удобно студио с всичко необходимо за приготвяне на кафе, закуска ,обяд.Прекрасна градина.Ще посетя вилата и през лятната си ваканция.

Marina България
  • Historic Luxury House in the Heart of Meteora

Калампака, Гърция

Средна оценка от отзиви: 8.8
    • Положителна част на отзива

Нямаше нищо в къщата, дори кафе, нито една бутилка минерална вода, нищо. Собственикът лъже за местоположението, къщата е на 1километър от центъра и изобщо не е луксозна.

• Отрицателна част на отзива

Бяхме запазили и платили за осем човека, имаше постлани само три спални, т.е. за шест човека. Попитах собственика, който се оказа много неучтив и неприятен човек, защо не е подготвил къщата за осем човека и той не можа да ми даде никакво адекватно обяснение. Наложи се да се завиваме с одеяло без чаршафи. Когато си тръгнахме, собственикът се обади и ме обвини, че съм му разбил гардероба, което е пълна лъжа. Ползвам букинг над десет години и такава обида не ми е нанасяна от никой собственик на имот. Мисля да го съдя. Според мен този човек има някакви психически проблеми. Всичко беше мръсно и занемарено, миришеше на мухъл и на долния етаж беше много студено и влажно. Всички се разболяхме.

Оценено на: 19 май 2024 г. Престой през май 2024 г.
    Aleksandar България
  • Hermes Design Suites

Ираклица, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.2
    • Положителна част на отзива

Страхотно място за настаняване. Уютно, чисто, спокойно. Всичко написано в описанието бе така. Пак ще се върнем.

Няма!

aradulesku България
  • Solon and Teo Summer House in Avdira beach

Paralía Avdhíron, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.8
    • Положителна част на отзива

Местоположение, удобства, спокойствие, хигиена . Цената е много добра за условията.

Нямам претенции

Zheluy България
  • Ilio Mare Hotel

Принос, Гърция

Средна оценка от отзиви: 8.7
    • Положителна част на отзива

Локацията на хотела е отлична, също има доста паркоместа.

• Отрицателна част на отзива

Тъй като ние бяхме със закуска и вечеря , храната всеки ден беше буквално една и съща. Токът в стаята ни спираше по 2-3 пъти всеки ден , като пускахме климатика. Матрака на спалнята беше доста стар и меко казано неудобен! Нищо общо за хотел 5 звезди.

Костадин Германия
  • Hotel Exarchion

Атина, Гърция

Средна оценка от отзиви: 7.4
    • Положителна част на отзива

Единственото хубаво нещо беше чистотата.

• Отрицателна част на отзива

Хотелът е 2 *., а не 3*, както е обявен! Бяхме платили за 2 еденични стаи с голямо легло, а ни настаниха в стаи с 2 разделени и малки легла. Нямаше чехли, кана с гореща вода и ютия както беше обявено. И в двете стаи хладилниците не работеха. Закуската през всички 7 дни беше абсолютно еднаква (без никакво разнобразие) - 3 вида хляб, кроасани без пълнеж, един и същи вид формована шунка на слайсове, един и същи вид жълто сирене на слайсове, варено яице, масло, сладко от ягоди, сладко от кайсии, корнфлейскс жълт и кафяв, УХТ прясно мляко, консензирана сметана, нес кафе, чай, захар, един и същи вид разтворим сок и вода.

Kapka България
  • Victoria Sun Apartments

Атина, Гърция

Средна оценка от отзиви: 7.1
    • Положителна част на отзива

Устройваше ме , че има достатъчно легла

• Отрицателна част на отзива

Разтегателните дивани бяха мръсни и неприятни за пипане. Нямаше чаршафи за завивките и беше не хигиенично да се покриваме с тях. Никъде нямаше пликове за боклук. Не мисля че сме длъжни да си купуваме.

Desislava Германия
  • Grey & Cozy Luxury Apartment

Солун, Гърция

Средна оценка от отзиви: 9.6
    • Положителна част на отзива

Домакинът е много отзивчив.

Milena България
  • Garden Summer House