2. Egypt hodnocení hotelů
  3. South Sinai hodnocení hotelů
  4. Šarm aš-Šajch hodnocení hotelů
Egypt Šarm aš-Šajch Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Sharm Dreams Vacation Club - Aqua Park Průměrné hodnocení: 7,2

„Krásný čistý hotel, výborně služby“

• Reef Oasis Beach Aqua Park Resort Průměrné hodnocení: 8,9

„Vybavení pokojů sice starší, ale na přespání perfektní. Úžasné čisté moře, doporučuji boty do vody, opravdu to tam žije - viděli jsme i trnuchu. Jídlo bylo vynikající, velký výběr i v restauraci na pláži.“

• Sunrise Diamond Beach Resort -Grand Select Průměrné hodnocení: 9,4

„V tomto hotelu jsem jiz po nekolikate,coz svedci o tom,ze jsem tu velice spokojena.Vse je na vysoke urovni a neni tu jedina věc,kterou bych vytkla.Pokoj krasny,cisty,vonavy a kazdy den perfektne uklizeny.Restaurace s vybornym jidlem,vyber pestry a velice chutny.Celkove hotel pusobi ciste a,elegantne Je tu krasne more,,nekolik plazi s bary.Vse je dokonale.Nemohu zapomenout na profesionalni obsluhu.Personal dela vse,aby se tu clovek citil dobre Vsem moc dekuji za nadherny cas straveny v tomto hotelu a brzy se vratim..Lucy❤️“

• Sunrise Diamond Beach Resort -Grand Select Průměrné hodnocení: 9,4

„Hotel je na vysoké úrovni, vše dokonalé.Recepce funguje nepretrzite a jsou vzdy pripraveni pomoci,pokoj jsem měla pripraveny hned po prijezdu,tak jak jsem zadala pozadavek,restsurace ala carte naprosto vyjimecne,hlavni restaurace nabizi velky vyber jídla,bary funguji,bazeny a okoli krasne . Pláže do moře dostačující.Celkove hotel pusobi čiste.Personal velice pracovity,usmevavy a diky celemu tymu vse funguje skvěle.Hotel je krasny a urcite se vratim.“

„Vsechno“

• „Super dovolená, všechno bylo best.“

• Falcon Hills Hotel Průměrné hodnocení: 7,3

„příjemný personál, výborné jídlo kuchaři se opravdu snažili, velmi příjemný a jazykově vybavený Mahmoud Gana, SPA výborné včetně masáží, 2 krásné čisté bazény“

• Amphoras Blu Průměrné hodnocení: 8,5

„Krásné moře, ale horší přístup Milý personál Dostatek lehátek u moře i bazénu Všude čisto“

30 nejlepších hotelů v destinaci Šarm aš-Šajch