2. Egypt hodnocení hotelů
  3. South Sinai hodnocení hotelů
South Sinai Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Penguin Village Dahab Průměrné hodnocení: 10

„Ochotný milý personál, krásná lokalita, byly jsme moc spokojeny a vřele tento hotel doporučujeme“

• Amphoras Blu Průměrné hodnocení: 7

„Krásné moře, ale horší přístup Milý personál Dostatek lehátek u moře i bazénu Všude čisto“

• The Sharm Plaza Průměrné hodnocení: 7

„Místo, krásné korálové útesy. Nádherné šnorchlování.“

• Red Sea Relax Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita na potápění skvělá, bezpečno a pohoda. Snídaně na dané podmínky dobrá. Večeře v místních restauracích jsou skvělé a cena poloviční něž u Nás. Byli jsme v květnu. V létě to bude asi trochu jiné.“

• Falcon Hills Hotel Průměrné hodnocení: 8

„příjemný personál, výborné jídlo kuchaři se opravdu snažili, velmi příjemný a jazykově vybavený Mahmoud Gana, SPA výborné včetně masáží, 2 krásné čisté bazény“

• Reef Oasis Beach Aqua Park Resort Průměrné hodnocení: 10

„Vybavení pokojů sice starší, ale na přespání perfektní. Úžasné čisté moře, doporučuji boty do vody, opravdu to tam žije - viděli jsme i trnuchu. Jídlo bylo vynikající, velký výběr i v restauraci na pláži.“

• Sharm Dreams Vacation Club - Aqua Park Průměrné hodnocení: 10

„Krásný čistý hotel, výborně služby“

• Kanabesh Village Průměrné hodnocení: 9

„Hezký, útulný, pohodlný hotel za dobrou cenu. Welcome drink. Hezká lokalita v samém centru města, v Naama Bay, přitom prakticky na pláži. Vydávají plážové ručníky. Velmi čisté ubytovaní, s hezkou rekonstrukcí, s vlastní terasou. K dispozici na pokoji byla konvice, čaj, káva, cukr… Zajímavé stavby, opravdu hotel vypadá jak vesnice. Každodenní kvalitní úklid pokojů. Slušný zdvořilý vstřícný personál, který pomáhá se vším, za výjimkou jedné osoby… se stravováním za tu cenu jsem úplně spokojená.“

• Sunrise Diamond Beach Resort -Grand Select Průměrné hodnocení: 10

„V tomto hotelu jsem jiz po nekolikate,coz svedci o tom,ze jsem tu velice spokojena.Vse je na vysoke urovni a neni tu jedina věc,kterou bych vytkla.Pokoj krasny,cisty,vonavy a kazdy den perfektne uklizeny.Restaurace s vybornym jidlem,vyber pestry a velice chutny.Celkove hotel pusobi ciste a,elegantne Je tu krasne more,,nekolik plazi s bary.Vse je dokonale.Nemohu zapomenout na profesionalni obsluhu.Personal dela vse,aby se tu clovek citil dobre Vsem moc dekuji za nadherny cas straveny v tomto hotelu a brzy se vratim..Lucy❤️“

• „Super dovolená, všechno bylo best.“

South Sinai – 30 nejlepších hotelů