2. Египет отзиви за хотели
  3. South Sinai отзиви за хотели
  4. Шарм ел-Шейх отзиви за хотели
Египет Шарм ел-Шейх Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Jaz Fanara Resort Оценка от отзивите: 8.7

„Много чисто, спокойно и красиво. Персоналът е отзивчив, кърпите се сменят всеки ден. Домашният риф е чуден, по-хубав от местата, на които спират разходките с лодки. С удоволствие бихме се върнали пак!“

„Всичко беше прекрасно“

• Jaz Sharm Dreams Оценка от отзивите: 8.4

„Имаше топъл басейн за децата. Достатъчно голяма територия. Просторни стаи с тераса. Плажа беше близо и си беше с пясък, а не скали.“

• Jaz Belvedere Resort Оценка от отзивите: 8.8

„Много добър хотел и услужлив и усмихнат персонал 🙌 Благодарности на служителите на рецепция , че безплатно ми ъпгрейднаха стаята с по-хубава гледка 🥳“

• Jaz Fanara Resort Оценка от отзивите: 8.7

„Всичко беше перфектно. Персоналът е чудесен, усмихнат и приятелски особено нашият хаускийпър Омар и аниматорите. Рецепционистите са изключителни професионалисти!!!!!!“

• Xperience St. George Sharm El Sheikh Оценка от отзивите: 8.2

„Хотела беше страхотен. Изключително сме доволни от обслъжването, всеки ден се почистваше, всички от персонала бяха много любезни и се стараеха да задоволят всички нужди и комфорт на семейството ни. Децата ни се чувстваха прекрасно с невероятните аниматори на хотела. Храната беше фантастична, разнообразна, много вкусна , за всекиго имаше по много. Готвачите ни спечелиха с прекрасното, барбекю, изобилието от десерти и още много....“

• Pickalbatros Aqua Park Sharm El Sheikh Оценка от отзивите: 9.2

„Ужас ,Комари,вируси“

• Jaz Fayrouz Оценка от отзивите: 8.4

„Местоположението и усмихнатият персонал“

• Stella Di Mare Beach Hotel & Spa Оценка от отзивите: 8.8

„Мястото е страхотно, персонала е много учтив стайте са чисти,прекрасно място. Определено ще го посетим отново!“

30-те най-добри хотела в Шарм ел-Шейх

на базата на 219 330 отзива за хотели на Booking.com