2. Египет отзиви за хотели
South Sinai Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Jaz Fayrouz Оценка от отзивите: 10

„Местоположението и усмихнатият персонал“

• Jaz Sharm Dreams Оценка от отзивите: 5

„Имаше топъл басейн за децата. Достатъчно голяма територия. Просторни стаи с тераса. Плажа беше близо и си беше с пясък, а не скали.“

• Movenpick Taba Resort & Spa Оценка от отзивите: 10

„Бяхме група от 10 човека. На всички ни хареса : чистотата, обслужването, отношението на персонала, а що се касае за обстановката чувствахме се както в рая.“

• Xperience St. George Sharm El Sheikh Оценка от отзивите: 10

„Хотела беше страхотен. Изключително сме доволни от обслъжването, всеки ден се почистваше, всички от персонала бяха много любезни и се стараеха да задоволят всички нужди и комфорт на семейството ни. Децата ни се чувстваха прекрасно с невероятните аниматори на хотела. Храната беше фантастична, разнообразна, много вкусна , за всекиго имаше по много. Готвачите ни спечелиха с прекрасното, барбекю, изобилието от десерти и още много....“

• Jaz Fanara Resort Оценка от отзивите: 10

„Много чисто, спокойно и красиво. Персоналът е отзивчив, кърпите се сменят всеки ден. Домашният риф е чуден, по-хубав от местата, на които спират разходките с лодки. С удоволствие бихме се върнали пак!“

• Movenpick Taba Resort & Spa Оценка от отзивите: 10

„Ок“

• Jaz Fanara Resort Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше перфектно. Персоналът е чудесен, усмихнат и приятелски особено нашият хаускийпър Омар и аниматорите. Рецепционистите са изключителни професионалисти!!!!!!“

„Всичко беше прекрасно“

• Pickalbatros Aqua Park Sharm El Sheikh Оценка от отзивите: 1

„Ужас ,Комари,вируси“

• Jaz Belvedere Resort Оценка от отзивите: 10

„Много добър хотел и услужлив и усмихнат персонал 🙌 Благодарности на служителите на рецепция , че безплатно ми ъпгрейднаха стаята с по-хубава гледка 🥳“

30-те най-добри хотела в South Sinai

въз основа на 269 164 отзива за хотели на Booking.com