2. Comentarii despre hoteluri în Egipt
  3. Comentarii despre hoteluri în Cairo Governorate
  4. Comentarii despre hoteluri în Cairo
Egipt Cairo Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• King of Pharaohs INN pyramids Scor din comentarii: 9,1

„Foarte bine, priveliște foarte minunată de pe terasa de pe acoperiș, personal amabil și serviabil, mulțumesc”

• King Of Pyramids Hotel Scor din comentarii: 6,3

„Nimic, totul este groaznic si este o minciuna”

• Khufu Pyramids Hotel Scor din comentarii: 7,4

„Totul aici a fost perfect.Personal foarte drăguț și binevoitor, curatenie, iar de pe acoperiș poți vedea piramidele.A fost o adevărată încântare să-ți servești cafeaua și micul dejun cu piramidele în fața ta, iar seara a fost minunata priveliștea.Mic dejun foarte bun.”

• King of Pharaohs INN pyramids Scor din comentarii: 9,1

„Privelistea este superba, exista un acoperis unde se poate manca si privi in acelasi timp piramidele. Locatia este intr o zona centrala din Giza, ideal pentru a ajunge foarte rapid la casa de tichete de la piramide. In camera era curatenie si liniste, ceea ce ne a bucurat. Personaluli a fost foarte ospitalier, ne-au ajutat cu pastrarea bagajelor, deoarece am avut zbor spre seara.”

• „Implicarea proprietarului în tot ce privește sejurul: transferul de la și spre aeroport, buna servire, organizarea de excursii, și oferirea celui mai bun ghid.”

• „Amplasarea, cu vedere de pe terasă spre piramide și Sfinx; modul excepțional de primire, inclusiv preluarea și deplasarea la aeroport; micul dejun bogat și cu mâncăruri specifice; excursiile pe care hotelul ni le-a organizat; ghidul pus la dispoziție, plin de informații, deschis, sociabil; șoferul microbuzului din excursii; faptul că patronul hotelului ne-a făcut onoarea de a ne invita pe toți la un ceai, la el acasă, unde i-am cunoscut familia extinsă; camera mare și curată, despre care am fost întrebați zilnic dacă trebuie curățată; posibilitatea de a plăti în lire egiptene, dolari sau cu cardul; efortul pe care toți cei de la hotel l-au făcut pentru ca noi să ajungem la slujba de Înviere la o biserică coptă, deplasare pentru care ne-au pus la dispoziție un microbuz gratuit; prezența poliției pe toate străzile, mai mult decât în orice țară europeană, care dă o senzație de siguranță, dar poate părea și agresivă;”

• Three pyramids view INN Scor din comentarii: 3

„Din balcon se văd piramidele, iar internetul este bun”

• Osiris Hotel Cairo Scor din comentarii: 8,2

„Personajul”