2. Comentarii despre hoteluri în Egipt
  3. Comentarii despre hoteluri în Cairo Governorate
Cairo Governorate Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• City View Palace hotel Scor din comentarii: 10

„Super hotel ! Am fost foarte mulțumită de serviciile oferite , de la Recepționeri pana la curățenie , servicii de alimentație . Personalul hotelului cu care am interacționat este format dintr-o echipa de oameni foarte drăguți.”

• Locanda pyramids view Scor din comentarii: 10

„Hotelul este așa de aproape de piramide ca pare ca le atingi. Este curat și primitor , cu personal zâmbitor, și gata să rezolve cererile , la orice oră. Restaurantul oferă o priveliște minunată la piramide, pe lângă atmosfera frumoasă, personalul minunat , ospitalier și prietenos ( Chaled ne-a atins inimile) , mâncarea bună . Mulțumim mult”

• GALAXY STAR PYRMIDS INN Scor din comentarii: 10

„Personalul a fost super ok,au avut grijă de mine pentru că am fost singură,ṣi asta apreciez foarte mult,niṣte oameni respectuoṣi ṣi cu mult bun simț. RECOMAND CU FOARTE MARE DRAG ACEST HOTEL.”

• Osiris Hotel Cairo Scor din comentarii: 7

„Personajul”

• Jumeirah pyramids view inn Scor din comentarii: 9

„Vederea este la piramide! Este superb atat dimineata cat si seara!”

• Elite Pyramids Boutique Hotel Scor din comentarii: 7

„Amplasarea”

• „Implicarea proprietarului în tot ce privește sejurul: transferul de la și spre aeroport, buna servire, organizarea de excursii, și oferirea celui mai bun ghid.”

• Khufu Pyramids Hotel Scor din comentarii: 10

„Totul aici a fost perfect.Personal foarte drăguț și binevoitor, curatenie, iar de pe acoperiș poți vedea piramidele.A fost o adevărată încântare să-ți servești cafeaua și micul dejun cu piramidele în fața ta, iar seara a fost minunata priveliștea.Mic dejun foarte bun.”

• King of Pharaohs INN pyramids Scor din comentarii: 10

„Privelistea este superba, exista un acoperis unde se poate manca si privi in acelasi timp piramidele. Locatia este intr o zona centrala din Giza, ideal pentru a ajunge foarte rapid la casa de tichete de la piramide. In camera era curatenie si liniste, ceea ce ne a bucurat. Personaluli a fost foarte ospitalier, ne-au ajutat cu pastrarea bagajelor, deoarece am avut zbor spre seara.”

• King Of Pyramids Hotel Scor din comentarii: 1

„Nimic, totul este groaznic si este o minciuna”

Cele mai bune 30 hoteluri din Cairo Governorate