2. Egipt – opinie o hotelach
  4. Hurghada – opinie o hotelu
Egipt Hurghada Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Poprawa wyżywienia”

• „Super hotel”

• „Przestronne, czyste pokoje. Bardzo dobrze wyposażone, pralka, piekarnik. Bardzo miła obsługa. Po pobraniu biletu z refepcji darmowa plaża z leżakamk.”

• „wszystko na najwyższym poziomie, personel ciężko pracuje aby gość mógł miło spędzić czas, kelnerzy ratownicy, ogrodnicy, personel sprzątający, ochrona- wszystko na najwyższym poziomie. Rozrywki niesamowite , ogromny park wodny, lunapark, atrakcje VR nawet sztuczne lodowisko. Pozdrawiamy Ahmeda Gamal, robi cuda z ręczników i ma najwyższy poziom obsługi. everything on the highest level. the staff works hard to ensure that guests have a nice time, lifeguard waiters, gardeners, cleaning staff, security - everything at the highest level. Amazing entertainment, a huge water park, amusement park, VR attractions, even an artificial ice rink. Best regards for Ahmed Gamal, he works wonders with towels and has the highest level of service.”

• „Bardzo pomocny personel. Przesunęli nam lot i pozwolona nam zostać do północy bez dopłaty a orzy wyjściu jeszcze dostaliśmy posiłki na drogę. Fajna plaża. Dobre jedzenie. Przy plaży w restauracji duży wybór posiłków tak ze nie trzeba iść do hotelu na dinner. Dobre drinki. Brak domagania się napiwków.”

• Golden Beach Resort Ocena: 8,2

„Bardzo dobre, różnorodne jedzenie. Fajny basen. Codziennie różne animacje. Pomocny personel. Codziennie do pokoju oprócz wody donoszono również cole, sprite i piwo.”

• SAMA Beach Resort Ocena: 7,8

„Resort działa od 2 miesięcy, jest cicho i kameralnie. Piękne widoki na morze i basen. Apartamenty w pełni wyposażone. Polecam”

• „Świetne jedzenie , miły pomocny personel . Przyjemna muzyka w restauracji i na recepcji . Super tarasy !”

30 najlepszych hoteli w mieście Hurghada