2. Uzbekistan – opinie o hotelach
  3. Buchara – opinie o hotelu
Uzbekistan Buchara Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Dendi Plaza Hotel Ocena: 8,9

„Bardzo miła obsługa, pyszne śniadanie, polecamy”

• Bobosh Hotel Ocena: 9,1

„Hotel działający od roku w zabudowie starego miasta (budynek całkowicie odnowiony), Początkowo może budzić zdziwienie lokalizacja (w bocznej uliczce), ale będąc na miejscu nie ma z tym problemu. Hotel bajkowy jak cała Buchara, Taras na dachu gdzie można jeść śniadanie (bardzo duży wybór) przenosi nas trochę do bajki o Alladynie. Biorąc pod uwagę niewielkie ograniczenia dla domów na starym mieście, to wybór był jak najbardziej trafiony - polecam.”

• „Hotel jest skromnym obiektem, ale na krótki pobyt jest miejscem idealnym, położony w samym centrum, z wyjątkowym widokiem z tarasu na dachu hotelu. Czysto, barodzo miły personel.”

• „Super lokalizacja, tuż przy zabytkowym, starym mieście. Za rogiem znajduje się lokalna piekarnia, gdzie rano można kupić świeży chleb za grosze. Smaczne śniadanie. Czysty, przestronny pokój. Właściciel pomógł nam załatwić nocny transport na pociąg w dobrej cenie (w nocy może być problem z Yandexem).”

• „Niesamowity wystrój wnętrza w starym budynku, bardzo blisko centrum pokoje czyste klimatyczne polecam miejsce z duszą obsługa bardzo miła pyszne obfite śniadanie”

• NANOSH EAST HOTEL Ocena: 9,5

„Biorąc pod uwagę zakres cenowy to ten hotel był najlepszym z których korzystaliśmy w Uzbekistanie. Od pierwszej chwili spotkaliśmy się z miłą, kulturalną i chętną do pomocy obsługą. Dojazd na miejsce dzięki mapą G... bezproblemowy, a miejsce dla samochodu tuż przy drzwiach wejściowych do hotelu wygodne i dostępne zawsze. Pomimo zlokalizowania w samym centrum starego miasta. Lokalizacja wyśmienita! Pokój na pierwszym piętrze był czysty, przestronny i cichy z ładnym widokiem na remontowaną (chyba) medresę. Bardzo wygodny także na dłuższy, wielodniowy pobyt zachęcał do spędzania w nim wolnego czasu lecz taras na dachu wygrywał walkę z komfortem pokoju, a widok z tarasu: piękny. Można by wiele pisać o urokach tego hotelu lecz lepiej do niego przyjechać nawet wielokrotnie i cieszyć się z pobytu.”

30 najlepszych hoteli w mieście Buchara