2. Uzbekistan – opinie o hotelach

Uzbekistan Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Uzbekistanie

• Bobosh Hotel

Buchara, Uzbekistan

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Hotel działający od roku w zabudowie starego miasta (budynek całkowicie odnowiony), Początkowo może budzić zdziwienie lokalizacja (w bocznej uliczce), ale będąc na miejscu nie ma z tym problemu. Hotel bajkowy jak cała Buchara, Taras na dachu gdzie można jeść śniadanie (bardzo duży wybór) przenosi nas trochę do bajki o Alladynie. Biorąc pod uwagę niewielkie ograniczenia dla domów na starym mieście, to wybór był jak najbardziej trafiony - polecam.

Ocena dodana: 4 czerwca 2024 Pobyt: maj 2024
    Leslaw Polska
  • Khiva Amir Tora B&B

Chiwa, Uzbekistan

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Cudowni gospodarze. Właściciel za dodatkową opłatą przyjechał po nas na lotnisko. Pokój duży, z klimatyzacja, sniadanie na konkretną godzinę "do stolika" wszystko w uzbeckie klimacie. Lokalizacja fantastyczna w zasadzie w samym centrum starego miasta. Pokój bardzo czysty. Serdecznie polecamy tego gospodarza.

Marta Polska
  • Hotel Jasmina

Samarkanda, Uzbekistan

Średnia ocena: 9,4
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miły wlasciciel hotelu ,był cały czas w zasięgu wzroku i pomagał we wszystkim o co poprosiliśmy ( restauracja, taxi) hotel doslownie tuż obok największych atrakcji Samarakandy.Przepyszne sniadania.Mila obsługa. Polecam i chętnie byśmy wrócili ponownie!!

Ocena dodana: 7 czerwca 2024 Pobyt: czerwiec 2024
  • The Art Hotel

Średnia ocena: 8,5
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miły i pomocny personel. Panowie służą pomocą w zorganizowaniu przejazdów, wycieczek. Pokoje czyste i wygodne. Śniadania mało urozmaicone ale akceptowalne.

Ocena dodana: 6 czerwca 2024 Pobyt: maj 2024
    Paweł Polska
  • Green Hotel

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Bliskość do lotniska, jak i centrum i metra. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie, pomocni i przemili. Zdecydowanie poleciłbym nocleg tutaj.

• Negatywna część opinii

Pokój oraz łazienka pachniały lekko nieświeżo, ale nie był to duży problem.

Ocena dodana: 6 czerwca 2024 Pobyt: maj 2024
    Michał Polska
  • Guest House Orzu

Chiwa, Uzbekistan

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miły wlasciciel, czysty pokój przepyszne śniadanie. Lokalizacja idealna bo w samym centrum .Polecamy na 100 a nawet 200%

• Art Plaza Hotel

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Miła obsługa, czysty pokój, mimo wczesnego check out dostaliśmy śniadanie w lunch boxie na drogę. Hotel polecamy.

• Dendi Plaza Hotel

Buchara, Uzbekistan

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo miła obsługa, pyszne śniadanie, polecamy

Ocena dodana: 6 czerwca 2024 Pobyt: czerwiec 2024
  • Hotel Uzbekistan

Średnia ocena: 7,1

Centrum miasta, ogólnie pozytywnie

• Negatywna część opinii

…dawna świetność już minęła :)

Ocena dodana: 3 czerwca 2024 Pobyt: czerwiec 2024
    Przemysław Polska