2. Island hodnocení hotelů
  3. West Iceland hodnocení ubytování k pronájmu
West Iceland Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Eiði Farmhouse Průměrné hodnocení: 10

„Velmi krásné ubytování, celý domeček jsme měli sami, velké teplo, vše luxusní! rádi se vrátíme, doporučujeme !!“

• Sodulsholt Cottages Průměrné hodnocení: 10

„Byli jsme velmi spokojeni, měli jsme půjčené auto, doporučuji 4x4, navštěvovali jsem i méně známá místa, která byla v tuto dobu bez turistů. Na Island se určitě ještě vrátíme.“

• Móra guesthouse Průměrné hodnocení: 10

„Chaty jsou velké se spoustou pokojů. Doporučil bych pro větší skupiny. Spousta společných prostor.“

• Bifröst Průměrné hodnocení: 10

„Místo a vybavení bylo super“

• Móar Cottage Průměrné hodnocení: 10

„Útulné ubytování, všechno čisté a funkční, opravdu nelituji, že jsme si vybrali zrovna toto ubytování 🤩Dvě noci po sobě jsme viděli polární záři.“

• Snorrastadir Farm Holidays Průměrné hodnocení: 10

„Nejkrásnější ubytování na Islandu a přitom za dobrou cenu. Výborně vybavená kuchyň, prostorný a útulný společenský prostor, vířivka a krásné okolí.“

• Sumarhúsin Signýjarstöðum Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita, klid v okoli, hot tube na terase, krasne vybaveni vnitrnich prostor, romanticke misto.“

• Hvanneyri apartment Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto úchvatné ubytování, zůstala bych klidně déle. Při příjezdu jsme měli ještě ohromné štěstí a viděli polární záři!:)“

• Móar Cottage Průměrné hodnocení: 9

„Chatičky úplně o samotě, klid, dobře vybavená kuchyň, pěkná koupelna, čisto, parkování u chatek , otevření na kód“

• Eiði Farmhouse Průměrné hodnocení: 10

„Atmosféra ubytování na ranči. Měli jsme celý dům pro sebe. Dobře vybavená kuchyně. Ideální lokalita.“

West Iceland – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 19 461 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com