2. Island hodnocení hotelů
West Iceland Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Apartment Fernsicht Průměrné hodnocení: 10

„Moderní prostředí“

• Búlandshöfði í Grundarfirdi Průměrné hodnocení: 9

„Vše skvělé. Kosek všemi směry n výlety. Vybavenost kuchyně, velikost obývacího pokoje, vše dostatečné. Milí lidé kolem. Plná spokojenost. Kousek město s plnou vybaveností“

• Guesthouse Gamli Bær Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování se nachází ve výborné lokalitě pro pěší turistiku, velké množství značených tras. Nedaleko jeden z nejhezčích vodopádů, který jsme na Islandu viděli. Ubytování samotné je velmi specifické, starší vybavení, zajímavá atmosféra, která ale každému nemusí vyhovovat. Majitel vstřícný, k večeři připravil výbornou polévku, ráno bohatou snídani, každopádně vše probíhá za jeho účasti, ve stanovené časy, všichni hosté sedí společně u stolu... Nám například toto úplně nevyhovuje, máme rádi svůj klid a prostor, ale pokud si chcete popovídat o životě na Islandu nebo s dalšími hosty, můžeme toto ubytování vřele doporučit.“

• Móar guesthouse Průměrné hodnocení: 7

„Je to jednoduché základní ubytování za dobrou cenu. Pohodlné postele.“

• Grundarfjordur Bed and Breakfast Průměrné hodnocení: 9

„Mohli jsme dorazit kdykoliv. Poslali nám info k checkinu. Tohle na Islandu funguje vyborne. Zařízení na kavu i čaj. Rano snidane v kavárně. Parkování na ulici z ubytovani.“

• The Hvítá Inn Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo naprosto dokonale! Místo uprostřed přírody s velmi příjemnou atmosférou. Všechno zde je udělané s láskou a citem pro detail. Majitel každé ráno péče čerstvé housky a banánový chléb ke snídani, po celý den až do 22:00 je dostupná společná místnost, kde se můžete ohřát kávou nebo čajem se sušenkami. Koupelna je sdílená s dalšími 2 pokoji, stejně tak i malá kuchyňka s ledničkou a rychlovarnou konvicí. Obě dvě jsou čisté a v dobrém stavu, v koupelně je i kvalitní sprchová kosmetika. Náš pokoj byl čistý i útulný, s nádherným výhledem z okna. Snídaně byla skvělá, se spoustou jak slaných, tak sladkých možností. Celkově jsme si pobyt zde velmi užili, moc děkujeme!“

• Olafsvik Guesthouse Průměrné hodnocení: 7

„Líbilo se nám místo, bylo vidět, že hostitel se snaží, ale já mám prostě ráda čistotu a funkční věci.“

• Englendingavík Homestay Průměrné hodnocení: 7

„Čistý pokoj, skvěle vybavení společné kuchyně. Příjemný personal.“

• The Castle Průměrné hodnocení: 9

„Opravdu moc hezké prostředí, krásné okolí, vše čisté, majitelé jde vidět, že to dělají s láskou, nádherná zimní zahrada.“

• Olga Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Dobře vybavená kuchyň, přímo v apartmánu, dobrá velká postel, sociální zařízení na pokoji, velká televize, parkování přímo u apartmánu, krásné okolí, otevření na kód“

West Iceland – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 33 081 recenzí B&B a penzionů na Booking.com