2. Αίγυπτος κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κυβερνείο Καΐρου κριτικές ξενοδοχείων
Κυβερνείο Καΐρου Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• The Australian Hostel Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το προσωπικο ηταν πολυ ευγενικο και πρόθυμο να βοηθησει. Εξαιρετική τοποθεσία»

• Cheers Hostel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι υπάλληλοτου ξενοδοχείου ήταν ιδιαίτερα ευγενικοί και φιλικοί. Μας πρόσφεραν καφέ και μας έκαναν να αισθανθούμε άνετα συζητώντας μαζί μας μέχρι την ώρα της πτήσης μας.Το δωμάτιο ήταν άνετο και καθαρό και η τοποθεσία του ξενοδοχείου κοντά στο κέντρο και σε στάση Metro.»

• El Farida Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πρόσφατα είχαμε την ευκαιρία να διαμείνουμε σε ένα υπέροχο ξενοδοχείο, το οποίο ξεχώρισε για την άριστη εξυπηρέτησή του. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικά φιλικό και πρόθυμο να βοηθήσει σε κάθε μας ανάγκη. Από τη στιγμή που φτάσαμε μέχρι την αναχώρησή μας, έκαναν τα πάντα για να μας εξυπηρετήσουν με τον καλύτερο δυνατό Ποικιλία από φρέσκα, νόστιμα προϊόντα και εξαιρετικά πιάτα, όλα παρασκευασμένα με μεγάλη προσοχή και φροντίδα. Το ξενοδοχείο διατηρούνταν πάντα σε άριστη καθαριότητα, κάτι που είναι απαραίτητο για κάθε επισκέπτη. Η τοποθεσία ήταν επίσης καταπληκτική, καθώς βρίσκεται σε κεντρικό σημείο, παρέχοντας εύκολη πρόσβαση σε μεταφορικά μέσα και αξιοθέατα. Συνολικά, η εμπειρία μας ήταν εξαιρετική. Η σχέση ποιότητας-τιμής ήταν αναμφίβολα αξιοσημείωτη. Συνιστούμε ανεπιφύλακτα αυτό το ξενοδοχείο σε όσους αναζητούν έναν ξενώνα που συνδυάζει άνεση, ποιότητα και εξαιρετική εξυπηρέτηση.»

• TUT Hotel Downtown Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία τελεια!Πεντακάθαρο κ πολυ ευγενικο προσωπικο!»

• King of Pharaohs INN pyramids Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξυπηρετικό προσωπικό ωραίο πρωινό και ο ναργιλές ήταν πολύ καλός η τιμές εστιατορίου μαζί με την θέα στην ταράτσα ήταν καλές»

• The Palace Pyramids Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το δωμάτιο»

• Sama hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία, υπέροχη υπηρεσία, όλα καλά σε σύγκριση με άλλα ξενοδοχεία στο Κάιρο»

• New Pyramid Front Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τα δωμάτια ήταν μοντέρνα κι βολικά . Εννοείται μετά την αλλαγή που κάναμε .»

• Steigenberger Hotel El Tahrir Cairo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Νομίζω η ιδανική επιλογή για να μείνει κάποιος στο Κάιρο. Καθαρό ξενοδοχείο(σπάνιο για τη χώρα), πολύ ευγενικό και πρόσχαρο προσωπικό και ιδανική τοποθεσια!! Έχει και αστυνόμευση απ’ έξω!»

• Tahrir Plaza Suites - Museum View Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία, πολύ άνετα δωμάτια, το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Μας βοήθησαν πολύ σε όλα όσα χρειαστηκαμε, είτε προτείνοντας αξιοθέατα και δραστηριότητες, είτε βρίσκοντας λύσεις για μας. Ιδιαίτερα η κυρία Ντόρα, με μεγάλη προθυμία έκανε τις κρατήσεις που της ζητήσαμε σε εστιατόρια, μας βρήκε εξαιρετικούς οδηγούς για τις μετακινήσεις μας, και φρόντισε να μη μας λείψει τίποτα.»