2. Мальдіви: відгуки про готелі
  3. Ari Atoll: відгуки про готелі
Ari Atoll Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Ellaidhoo Maldives by Cinnamon Оцінка за відгуками: 10

“Мальовничий острів, дуже привітний персонал, якісне обслуговування, всюди чисто та охайно. Теплий океан, відмінна кухня, яка перевершила всі очікування!“

• MEHEL - Holiday Home - Mahibadhoo Оцінка за відгуками: 10

“Готель сучасний з комфортними номерами , в яких є велике зручне ліжко , телевізор , кондиціонер та все необхідне для комфортного проживання . Гарна зелена територія з терасою та гарними живими рибками біля готелю . Готель розташований не далеко від магазинів , ресторанів та океану .“

• Diamonds Thudufushi Maldives Resort & Spa Оцінка за відгуками: 10

“Це дуже гарне місце! Сервіс просто на височайшому рівні! Олл інклюзив в цьому готелі - це просто якийсь новий рівень! Персонал дуже дружелюбний, завжди раді допомогти. Прибирання номеру 2 рази на день. Гарний ріф, де, займаючись снорклінгом, можна побачити багато гарних риб. Є рифові акули, а в останній день перебування ми побачили навіть черепаху. Нас поселили о 9:00, а виселили о 16:00. За ранній заїзд і пізній виїзд з нас не взяли додаткових грошей. Це просто супер сервіс! Отель організував нам приліт з Мале до резорта і назад (це коштує близько 950 доларів за 2 людини в дві сторони і оплатити ці гроші треба було вже в готелі). Будьте уважні - місцеві літаки з аеропорту Мале до інших островів літають тільки вдень, десь з 7:00 до 17:00, коли ще світло (ми були в січні, не знаю, як в інші місяці). Це дійсно райське місце! Обовʼязково повернемося сюди по можливості!“

• Thoddoo Island Life Оцінка за відгуками: 10

“Власник та персонал намагалися допомогти у найменших дрібничках. Вельми вдячні за чудовий відпочинок!!!“

• Casaparadiso - Beach View Оцінка за відгуками: 6

“Перші дні був досить непоганий сніданок. Поряд чудовий пляж і риф. Також в готелі вам дадуть все необхідне для сноркелінгу. Є багато лежаків і гамаків перед готелем.“

• Hudhufas Villa Оцінка за відгуками: 9

“Все було добре. Господар дуже вічлевий, все чисто , є гарний садок з рибками сніданок, можна вибрати , мальдівський , англійський і континентальниий, завжди фрукти. До великого пляжу ,йти далі чим до малого, десь хвилин 15.. Прибирання кожен день , але господар завжди запитує. Є невеличка кухня поряд з кімнатою відпочинку , там можна попити кави чи чаю на протязі дня.“

• Paguro Seaview Оцінка за відгуками: 9

“Хороший сніданок. Їжа мінялася, яйця можна було вибрати собі приготування. Розташування супер, фактично нашо номер був відразу на пляжі. Приємний персонал , все супер“

• Thoddoo Island Life Оцінка за відгуками: 10

“Все було просто чудово! Дуже уважний персонал, чудові номери з кондиціонером, близько до пляжу, дуже чисто, гарна територія, навіть дали сніданок з собою після виселення, дуже рекомендую!“

• Ukulhas View Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось ВСЕ. Чудове, надзвичайно зручне та комфортне розсташування, за 10 (!!!) метрів від пляжа. Чисто, затишно, комфортно. Сніданки на вибір, що за смаком, що по часу. Обіди та вечері на вибір в гарному ресторані. ВайФай фактично до пляжу, багато магазинчиків та кафе поруч, сам готель в доброму стані, автентичний стиль. Телевізор, холодильник, чайник, кава/чай/молоко постійно оновлювались в номер, шикарна тераса і вид з неї на океан. З номера також вид на океан у нас був. Безкоштовна аренда ласт та масок - все супер. Ще раз дякую, ми обов'язково повернемось і щиро рекомендую всім цей готель.“

• Ostrov Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово. Дякуємо персоналу за такий гарний відпочинок. Вони дуже привітні і якщо потрібна допомога то з радістю допоможуть. від Менеджера до офіціантів. Всім рекомендую. Пляж Топ! Ще раз дякуємо!!!“

30 найкращих готелів в регіоні Ari Atoll