2. Мальдіви: відгуки про готелі

Мальдіви Відгуки про готель від справжніх гостей

Нещодавні відгуки про готелі на Мальдівах

• Silver Oasis Maldives

Гураа, Мальдіви

• Позитивна частина відгуку

Чудовий персонал - це головний козир! Завжди допомагають, завжди з посмішкою, це додає настрою. Неймовірна їжа, підхід до приготування страв, шеф кухар спочатку питав, чого ми хочемо на вечерю чи обід, але коли ми скуштували декілька разів різноманітні страви (вони були неймовірно смачні), після цього ми нічого не замовляли, віддали право вибору шефу - все було на вищому рівні. Смачні супи (невеликі порції, доречі, тільки у супів, основні страви - порції великі), салати, завжди десерти і морозиво, неймовірна риба (стейки тунця, махі-махі), всі страви чудові. Для порівняння - були день на резорті в Clubmed Kani - їжа взагалі не смачна, бургери жах просто, а от бургери тут - це щось!) Всім раджу брати повний пансіон Великий плюс - ви їсте з чудовим видом на красиву воду і купу пальм, це також додає настрою, нікуди не потрібно бігати в спеку, ви рослабляєтесь і отримуєте насолоду. Ціни в кафе будуть не набагато дешевше, ніж замовляти страви по меню тут (така опція також є)

• Негативна частина відгуку

Бікіні біч в 15 хвилинах пішки, з дитиною важкувато, повертатись в саму спеку - ще важче. Нажаль, поки що нема велосипедів в наявності, в сусідському гестхауси вони стоять, хоч і занедбані - але постояльцям інших гестхаусів їх не дають, навіть за гроші...

Відгук від 9 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Dmytro Україна
  • Hudhufas Villa

Тодду, Мальдіви

Середня оцінка за відгуками: 9,9
    • Позитивна частина відгуку

Все було добре. Господар дуже вічлевий, все чисто , є гарний садок з рибками сніданок, можна вибрати , мальдівський , англійський і континентальниий, завжди фрукти. До великого пляжу ,йти далі чим до малого, десь хвилин 15.. Прибирання кожен день , але господар завжди запитує. Є невеличка кухня поряд з кімнатою відпочинку , там можна попити кави чи чаю на протязі дня.

• Негативна частина відгуку

Трохи не зручні сходи на другий поверх, треба обережно спускатися..

Відгук від 31 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    ViKtoriia Україна
  • Silver Oasis Maldives

Гураа, Мальдіви

• Позитивна частина відгуку

Дуже тихо надворі, нема дискотек і шуму. Дуже привітні люди. Є магазини, де можна купити все необхідне. Номер у нас був з видом на море - нам сподобалось, видно воду і пальми, балкон невеликий. Номер був з додатковим ліжком для дитини, невеликий, але нам було комфортно. Міняють постіль, коли попросите, прибирання якісне.

• Негативна частина відгуку

1) Спочатку не розумів, хто постійно працює десь на відстані бензопилою - потім зрозумів, що перед готелем переправа і там човен постійно возить лдей з одного острова на інший, це звук роботи мотора човна. Перший день мене він трохи напрягав, далі вже не помічав навіть сидячі поруч на пляжі або під час обіду на терасі. 2) В номері можна зробити мінімальний косметичний ремонт, дець вішалка висить ледве-ледве, щось може бути брудненьке, але це не критично. 3) Після деяких прибирать постільна білизна була з плямами і десь з невеликими дірками. 4) Пропонують екскурсії, брали декілька, наче все було ок, ціни приємні, але спірні враження - були моменти, коли хотіли взяти гроші за доставку нас на резорт вже після "екскурсії", але про це не попереджали, навіть коли я питав декілька разів, по резорту ціни відрізнялись на місці від тиж, що мені озвучили, могли бути неприємності, якби ми не взяли додатково гроші. 5) Курс на обмін валюти краще в локальних магазинах, не набагато, але краще. 6) Насправді трансфер від Малє до Хураа коштує 100 руфій, але коли бронюєте через готель, то вже $10 з людини, як я зрозумів, то так всюди, на всіх островах.

Відгук від 11 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Dmytro Україна
  • Ellaidhoo Maldives by Cinnamon

Хангнаамеедхоо, Мальдіви

Середня оцінка за відгуками: 8,9
    • Позитивна частина відгуку

Мальовничий острів, дуже привітний персонал, якісне обслуговування, всюди чисто та охайно. Теплий океан, відмінна кухня, яка перевершила всі очікування!

Все добре.

Відгук від 20 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Олександр Україна
  • Crystal Sands

Маафуші, Мальдіви

Середня оцінка за відгуками: 8,1
    • Позитивна частина відгуку

Сподобався номер, ціна і привітність персоналу. Все є від шафи до праски, прибирають кожен день. Рекомендую кімнати з видом на сторону пляжу.

Відгук від 18 травня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Serhii Україна
  • Cinnamon Velifushi Maldives

Keyodhoo, Мальдіви

• Позитивна частина відгуку

Дуже приємно вразило відношення усього персоналу. Особливе відношення, хотілося б відзначити, кухарів та офіціантів.

• Негативна частина відгуку

Можливо, технічному персоналу, потрібно більше приділяти уваги облаштуванню індивідуальній зоні відпочинку на території бунгало, та технічному оснащенні всередині. Деякі елементи декору та освітлення закріплені не належним чином, дерев'яні елементи всередині бунгало вичерпали свій строк служби та не закріплені. Підхід до води облаштовані з порушенням техніки безпеки.

Відгук від 4 червня 2024 Дата проживання: Червень 2024
    Volodymyr Україна
  • Hotel Flora Inn Male Maldives

Мале, Мальдіви

Середня оцінка за відгуками: 7,8
    • Позитивна частина відгуку

Привітний персонал,який відразу відгукується на побажання.Чистий номер,нове помешкання(готелю один рік).

Все було гарно.

Відгук від 9 травня 2024 Дата проживання: Травень 2024
    Irena Україна
  • Sorenzo Maldives

Тодду, Мальдіви

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

Дуже чисто, привітний персонал який готовий допомогти з будь-яким питанням, басейн.

Немає такого

Відгук від 25 березня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Yuliia Україна
  • Royal Island Resort at Baa Atoll Biosphere Reserve

Баа-Атол, Мальдіви

Середня оцінка за відгуками: 9,1
    • Позитивна частина відгуку

Розташування, сервіс, страви, персонал, розваги

Немає такого

Відгук від 10 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Nataliia Україна
  • Pearl Sands of Maldives

Південний Мале Атолл, Мальдіви

Середня оцінка за відгуками: 8,9

Розташування, ввічливий персонал

• Негативна частина відгуку

Кондиціонер працював за своєю схемою, без можливості регулювання

Відгук від 14 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Mykola Україна