2. Egipt – opinie o hotelach
  3. Alexandria Governorate – opinie o hotelach
Alexandria Governorate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „- lokalizacja - tuż przy plaży, między dwoma nowymi food courtami z restauracjami i kawiarniami wychodzącymi w morze - czystość - wielkość pokoju - balkon z widokiem na morze”

• „Wspaniały stary hotel z angielskim klimatem, pięknym widokiem na morze (miałam dwa balkony, w pokoju i w łazience!), klimatyczną starą windą i świetnym personelem. Położony nad samym morzem, w odległości spaceru od dworca kolejowego i takich atrakcji jak Teatr Rzymski, Biblioteka Aleksandryjska i Fort Kaitibeja. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, to samo centrum Aleksandrii. Głośne i tętniące życiem, ale przez to fascynujące. Personel jest bardzo profesjonalny i autentycznie wykazujący troskę o gości. Szczególnie chcę podkreślić rolę guest relation menager Christiny, która zadbała o to, by mój pobyt był wyjątkowy i przebiegał bezproblemowo. W pokoju czekały na mnie słodycze, co było bardzo miłe. Jest też zestaw do przygotowania kawy i herbaty, w łazience zestaw kosmetykow i przyborów toaletowych. Hotel jest bardzo czysty, housekeeping także dobrze wykonuje swoją pracę. Śniadanie jest smaczne. Chętnie tam wrócę raz jeszcze.”

• „Hotelowy personel był pomocny, co ułatwiło nasz pobyt. Następnie, byliśmy mile zaskoczeni rozmiarem apartamentu, który okazał się być jeszcze większy niż się spodziewałem. Śniadanie było dobre, na zdjęciu śniadanie dla czterech osób. Zauważyłem, że hotel przeprowadzał renowacje i przygotowania na sezon, aby zachować bardzo dobry stan obiektu. Dostęp do siłowni oraz dużego basenu dodatkowo zwiększał atrakcyjność tego miejsca. Warto dodać, że hotel otrzymał 10 punktów między innymi dlatego, że recepcjonista uprzejmie zgodził się na nasze wydłużenie pobytu do godziny 14:00, mimo że standardowy check-out miał miejsce o 12:00.”

• „Spędziliśmy w hotelu 3 dni. Pobyt pod każdym względem był super, na samym początku obsługa zrobiła nam miłą niespodziankę bo w tej samej cenie dali nam większy i lepszy pokój ponad standard :) Widok przepiękny, hotel leży nad samym morzem. Oczywiście trzeba przejść na drugą stronę ulicy jak widać na zdjęciach hotelu, ale położenie i tak idealne. Wzdłuż całej ulicy po stronie morza prowadzi chodnik, którym w każdą stronę można spacerować praktycznie bez końca. Dookoła pełno restauracji, a restauracja hotelowa pięknie umiejscowiona na 12 piętrze z widokiem na morze. Śniadania bardzo obfite i smaczne. Dostępne na zamówienie bardzo dobre wino egipskie, co jest rzadkością w Egipcie, że można w restauracji zamówić wino. Na parterze druga restauracje, również wszystko smaczne i jeszcze można zapalić sziszę. Obsługa mówi po angielsku, bardzo pomocna, sympatyczna i w żaden sposób nie jest nachalna jeśli chodzi o napiwki. Dla mnie hotel powyżej moich oczekiwań, nastawiony pozytywnie do turystów i na pewno tak wrócę. Polecam!!!”

• „Nic”

• „Obsługa czystość jak na Egipt bardzo wysoka jakość”

• „Fantastyczny i historyczny hotel 🏩 (ponad 💯 lat historii) w centrum Alexandrii 😍. Piękne, duże, dobrze urządzone i czyste pokoje. Bardzo miły i pomocny personel. Fantastyczne śniadania na tarasie na dachu z widokiem na miasto i Morze 🌊 Śródziemne. W okolicy dużo restauracji i sklepów, do tego blisko do dworca kolejowego i głównych atrakcji miasta. Wieczorem dla gości hotelowych w cenie podwieczorek z przekąskami, deserami, ciastkami, kawą, herbatą a nawet winem 😱😱, a był ramadan 😍😍. Bardzo polecam 😍😍”

• „pyszne śniadania , przemiła i pomocna obsługa Hotel zachowany w starym stylu. Bardzo klimatyczny.”

• „Hotel i jego lokalizacja z pięknym widokiem na morze. Przemiły, pomocny personel. Smaczne jedzenie, ogromny wybór na śniadaniu. Polecam restauracje na pierwszym piętrze, orientalna i indyjska. Wszystko było pyszne. Bardzo sympatyczni kucharze:)”

• Ithaka Hostel Ocena: 7

„Dobra lokalizacja”