2. Egipt – opinie o hotelach
  3. Alexandria Governorate – opinie o hotelach
  4. Aleksandria – opinie o hotelu
Egipt Aleksandria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ithaka Hostel Ocena: 8,4

„Bardzo pomocna obsługa na dziennej zmianie, czysto jak na standardy hostelowe”

• „Zima. Pokój był ciepły aczkolwiek bez widocznego ogrzewania. Generalnie w zimie nie bierzcie niczego poniżej tego standardu, bo będziecie bardzo żałować. Zwykły pokój hotelowy. Dobre i zróżnicowane śniadanie.”

• „Wspaniały stary hotel z angielskim klimatem, pięknym widokiem na morze (miałam dwa balkony, w pokoju i w łazience!), klimatyczną starą windą i świetnym personelem. Położony nad samym morzem, w odległości spaceru od dworca kolejowego i takich atrakcji jak Teatr Rzymski, Biblioteka Aleksandryjska i Fort Kaitibeja. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, to samo centrum Aleksandrii. Głośne i tętniące życiem, ale przez to fascynujące. Personel jest bardzo profesjonalny i autentycznie wykazujący troskę o gości. Szczególnie chcę podkreślić rolę guest relation menager Christiny, która zadbała o to, by mój pobyt był wyjątkowy i przebiegał bezproblemowo. W pokoju czekały na mnie słodycze, co było bardzo miłe. Jest też zestaw do przygotowania kawy i herbaty, w łazience zestaw kosmetykow i przyborów toaletowych. Hotel jest bardzo czysty, housekeeping także dobrze wykonuje swoją pracę. Śniadanie jest smaczne. Chętnie tam wrócę raz jeszcze.”

• „Hotel i jego lokalizacja z pięknym widokiem na morze. Przemiły, pomocny personel. Smaczne jedzenie, ogromny wybór na śniadaniu. Polecam restauracje na pierwszym piętrze, orientalna i indyjska. Wszystko było pyszne. Bardzo sympatyczni kucharze:)”

• „pyszne śniadania , przemiła i pomocna obsługa Hotel zachowany w starym stylu. Bardzo klimatyczny.”

• „Obsługa czystość jak na Egipt bardzo wysoka jakość”

25 najlepszych hoteli w mieście Aleksandria