2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Ajman hodnocení hotelů
Ajman Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Bahi Ajman Palace Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Personal byl velice ochotny“

• Bahi Ajman Palace Hotel Průměrné hodnocení: 9

„kvalitní hotel, vlastní pláž, úslužný personál,“

• Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman Průměrné hodnocení: 8

„Nádherné prostorné pokoje, koupelna trošku menší, ale i tak splnila co jsme potřebovali. Ubytování ve 13tém patře, takže nádherný výhled a ty západy slunce. Personál byl milý a vše splnilo naše očekávání. Kuchyně vynikající i pro rodiny s dětmi. Vše bylo dostačující.“

• Ajman Hotel by Blazon Hotels Průměrné hodnocení: 1

„Mé negativní hodnocení se nevztahuje na ostatní personál. Tento byl milý a usměvavý. To však bohužel nezmírní zkaženou dovolenou.“

• Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman Průměrné hodnocení: 10

„Skvělý personál, poloha hotelu, parkování, výborná kuchyně.“

• Wyndham Garden Ajman Corniche Průměrné hodnocení: 8

„Kvalitní a chutné jídlo, vstřícný personál. Pokoj denně uklizený s doplněním vod. Denně hotelový autobus zdarma do Dubai Mall.“

• Ajman Hotel by Blazon Hotels Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný hotel s velmi příjemnou atmosférou,všude cítíte,že jste tam vítaným hostem,nádherná pláž se zahradou“

• Wyndham Garden Ajman Corniche Průměrné hodnocení: 10

„Prvni pobyt jsme si prodloužili o 1 den,na recepci nám vyšli vstříc a ponechali nám stejný pokoj bez nutnosti se stěhovat do jiného,personál mily a vstřícný.Hotel doporučujeme“

• Bahi Ajman Palace Hotel Průměrné hodnocení: 7

„menší výběr jídel, personál pomalejší“

• Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman Průměrné hodnocení: 5

„Lokalita byla dobrá. Jídlo bylo výborné a byl velký výběr. Personál byl milý a vstřícný. Hotel má vlastní soukromou pláž, kam mají přístup jenom hoteloví hosté, kde jsou k dispozici lehátka a osušky. V rámci all inclusive zde měli bar, kde jsme si mohli dát teplé a studené nápoje.“

Ajman – 10 nejlepších hotelů