2. Emiráty hodnocení hotelů
  3. Ajman hodnocení hotelů
  4. Adžmán hodnocení hotelů
Spojené arabské emiráty Adžmán Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Wyndham Garden Ajman Corniche Průměrné hodnocení: 8,8

„Kvalitní a chutné jídlo, vstřícný personál. Pokoj denně uklizený s doplněním vod. Denně hotelový autobus zdarma do Dubai Mall.“

• Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman Průměrné hodnocení: 8,3

„Nádherné prostorné pokoje, koupelna trošku menší, ale i tak splnila co jsme potřebovali. Ubytování ve 13tém patře, takže nádherný výhled a ty západy slunce. Personál byl milý a vše splnilo naše očekávání. Kuchyně vynikající i pro rodiny s dětmi. Vše bylo dostačující.“

• Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman Průměrné hodnocení: 8,3

„Skvělý personál, poloha hotelu, parkování, výborná kuchyně.“

• Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman Průměrné hodnocení: 8,3

„Lokalita byla dobrá. Jídlo bylo výborné a byl velký výběr. Personál byl milý a vstřícný. Hotel má vlastní soukromou pláž, kam mají přístup jenom hoteloví hosté, kde jsou k dispozici lehátka a osušky. V rámci all inclusive zde měli bar, kde jsme si mohli dát teplé a studené nápoje.“

• Wyndham Garden Ajman Corniche Průměrné hodnocení: 8,8

„Prvni pobyt jsme si prodloužili o 1 den,na recepci nám vyšli vstříc a ponechali nám stejný pokoj bez nutnosti se stěhovat do jiného,personál mily a vstřícný.Hotel doporučujeme“

• Wyndham Garden Ajman Corniche Průměrné hodnocení: 8,8

„Ve vztahu k personálu bych použila pouze superlativy-neuvěřitelně vstřícný,příjemný a napomocny každý jeden zaměstnanec!Přístup k dětským hostům,našim dětem,neskutečný.Za nás bych 100% doporučila pro rodiny s dětmi ale i bez nich.Na pláži dostatek lehátek,pláž čistá,udržovaná.Stejne tak sociální zařízení v plážovém klubu.Zarizeni pokoje hezké,pokojová služba vždy doplnila kosmetické přípravky,lahve s vodou bez vyžádání.Meli jsme stravu formou all inclusive- a vaří opravdu skvěle- široký výběr masa,priloh,salatu i zákusků.Kazdy den jezdi do Dubaje hotelovy minibus,doporučujeme prijit s předstihem,aby bylo misto,nemaji system rezervaci.Zpatecni cesta od Dubai mall- trochu divočina- zastavuje tam tolik autobusu,ze je náročné najit ten spravny pred jeho odjezdem.Hotel předčil zcela naše očekávání, a to jsme v Emirátech byli už několikrát.Dovolena v hotelu Ajman Corniche pro nás byla opravdovým relaxem a gastronomickým zážitkem.“

• Wyndham Garden Ajman Corniche Průměrné hodnocení: 8,8

„Hotel je nový, takže vše je v něm hezké. Personál je moc milý. Každý pokoj má výhled na moře. Jídlo je vynikající.“

• Ajman Hotel by Blazon Hotels Průměrné hodnocení: 8,7

„Mé negativní hodnocení se nevztahuje na ostatní personál. Tento byl milý a usměvavý. To však bohužel nezmírní zkaženou dovolenou.“

• Bahi Ajman Palace Hotel Průměrné hodnocení: 8,4

„Personal byl velice ochotny“

• Ramada by Wyndham Beach Hotel Ajman Průměrné hodnocení: 8,3

„Pláž, čisté pokoje, ochotný a usměvavý personál“

10 nejlepších hotelů v destinaci Adžmán