3. zachodniopomorskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach
  4. Świnoujście – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Polska Świnoujście Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Rezydencja Familia Ocena: 8,7

„Fantastyczna lokalizacja. Bardzo miły, życzliwy i pomocny personel. Bardzo ładny pokoj, ale również zadbany, klimatyczny hotel. Wyśmienite śniadanie. Polecam i na pewno wrócę.”

• Harmony House Ocena: 8,2

„Bardzo polecam obiekt. Przyjechaliśmy wcześniej a że pokój nasz był gotowy mogliśmy od razu się zameldować za co bardzo dziękuję.Obsluga przemiła na powitanie nasz piesek otrzymał smakołyk i miłą niespodzianka ze w pokoju była miseczka z wodą dla pieska! Piękne podejście i na pewno nie raz wrócimy :) Pokoje odnowione czyste był czajnik herbatka woda na przywitanie. Super pomysł. Osrodek tuż przy głównym deptaku i bardzo blisko do morza 3 min spacerkiem :) Mielismy miejsce postojowe na posesji dodatkowo płatne za dobę. Również mogliśmy zostawić auto w dniu wyjazdu na dłużej i wrocic po nie po obiedzie za to też bardzo dziękujemy :) polecam!”

30 najlepszych obiektów B&B i zajazdów w mieście Świnoujście

na podstawie 24 386 opinii o obiektach B&B i zajazdach dodanych przez użytkowników Booking.com