Morze Bałtyckie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bliskość do morza.”

• „Bardzo miły i pomocny personel. Przytulny, czysty i komfortowy pokój. Pyszne śniadania. Z przyjemnością wrócę!”

• „Śniadanie różnorodne i bardzo dużo niczego nie brakowało jak i również kolacja. Każdy coś dla siebie znajdzie . Czysto oraz łazienka nowoczesna wyremontowana, szybka reakcja na pomoc od strony recepcji :-) Parking przy hotelu bezpłatny. Bardzo dobra lokalizacja jak i również spokojna ,blisko morza .Basen i sauna od rana do 22.00 czynny :-) Dla wymagających polecam ten hotel tylko lepiej wybrać sobie pokoj lepszej klasy :-).”

• „Miejsce godne polecenia. Wspaniała lokalizacja, domki zadbane, dobrze wyposażone z niesamowitym widokiem na morze. Wyśmienite śniadania i bardzo miły personel.”

• „Miła fachową obsługa”

• „Dobra lokalizacja, cisza i spokój, blisko wszędzie. Miła obsługa, czysto. Wszystko co potrzeba było, od czajnika do koca plażowego i leżaków włącznie. Przepyszne obfite śniadanie. Polecam na spokojny pobyt.”

• „Piękne domki super lokalizacja i bardzo miła obsługa polecam”

• „Świetne miejsce wśród natury - lasek i dziki. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko zarówno do plaży, jak i centrum. 100m do ścieżki rowerowej. W domku wystarczająco miejsca na wprowadzenie rowerów. Super taras przed domkiem. W pobliżu Żabka.”

• „Śniadania bardzo dobre, obiadokolacja super polska kuchnia, idealne położenie, wyjście z ośrodka prosto na plażę, sympatyczne domki, tarasik, leśna atmosfera, zdecydowanie miejsce warte polecenia.”

• Hotel Solny Ocena: 7

„Miła obsługa.”