2. Латвія: відгуки про готелі
Латвія Юрмала Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• NEW Rixwell Collection Seaside Hotel Jurmala Оцінка за відгуками: 8,6

“Місце розташування. Інтер'єр готелю. Смачні сніданки.“

• Hotel Jurmala Spa Оцінка за відгуками: 8,6

“Гарні, різноманітні сніданки! Привітний персонал! В номері достатньо простору і велике ліжко! Є капці і халати!“

• NEW Rixwell Collection Seaside Hotel Jurmala Оцінка за відгуками: 8,6

“Як я зрозуміла готель нещодавно відкрився. Все чисто і гарно. Білосніжна постіль та рушники. Смачні сніданки, тихо, затишно. Красивий вид з вікна, тераса для відпочинку та засмаги на третьому поверсі. Набережна близько і багато ресторанчиків поруч. Персонал доброзичливий та уважний. Усміхнені, ввічливі. На всі побажання та прохання намагалися відповідати якомога швидше. І дуже старалися, це дуже приємно. Дякую“

• Baltic Beach Hotel & SPA Оцінка за відгуками: 8,8

“Персонал дуже приємний! Великий готель, номери просторі (але було холодно в номері). На сніданок дуже великий вибір. Були в ресторані морепродуктів, все дуже смачно! Грала жива музика. Спа гарне. Великий басейн, є джакузі, дитячий басейн, дуже сподобався хамам. На території велика парковка.“

• Hotel Jurmala Spa Оцінка за відгуками: 8,6

“Все було як завжди,файно. Гарний басейн,зі СПА.“

• Summer hostel Kaija Оцінка за відгуками: 8,6

“Коли немає людей - чудовий недорогий варіант. Все було чисто та зручно, скоріше за все, коли буде багато людей - буде шумно, оскільки все дуже чутно. Ми заселилися в неділю, коли не працювала стійка реєстрації, тому нам розписали що та як зробити. Все було зрозуміло і легко. Звісно рушники б не завадили, хоча б 1. Також хотіли випити чаю, але чашок на кухні майже не було (2 шт) і ті надщерблені. Але в цілому все сподобалося, рекомендую.“

15 найкращих готелів - Юрмала