2. Kambodža hodnocení hotelů
Kambodža Siem Reap Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• CENTRAL BLANCHE Residence Průměrné hodnocení: 8,8

„Skvělé.Skvělí personál ,ve všem pomůžou,klanící se číšník.Bazén .Pokoj čistý“

• Mane Boutique Hotel & Spa Průměrné hodnocení: 9,6

„Krásný hotel blízko centra.Pokoje prostorné luxusní, příjemný bazén s obsluhou a lehátky ve stínu. Kdykoliv k dispozici hotelový tuk tuk pro odvoz do centra a zpět. Za domluvený poplatek vás vyveze na celodenni výlet např. Angkor Wat ( zapotřebí). Po celou dobu pobytu se o nás luxusně starala naše osobní asistentka Anita, které moc děkujeme, zařídila vše, co jsme žádali, tím byl pro nás pobyt příjemnější.“

• Villa Indochine d'Angkor Průměrné hodnocení: 9,5

„Velmi pěkný hotel s příjemným personálem, s krasnymi pokoji. Poměr cena výkon je velmi vysoký. Personál ochotný, každý den jsme měli uklizený pokoj. Hotel nabitý “shuttle” do centra a zpět, který je zdarma. Z personálu bych chtěl poděkovat především Sei, který byl velmi fajn, napomocný, vždycky nám vyšel vstříc, velmi dobře umí anglicky je komunikativní a vyzná se v historii Kambodži a města Siem Reap. Byl s nim dobrý pokec a vše co jsme potřebovali pro nás proaktivně zařídil, takže ještě jednou díky moc z 🇨🇿.“

• People by The Community Průměrné hodnocení: 9,7

„Velice ochotný a příjemný personál.Výborná poloha pro výlet do Angkoru.Personál poradil se vším včetně přesunu do Thajska na Koh Kood.Pobyt po celodenním horku zpříjemní dva bazeny.“

• CENTRAL BLANCHE Residence Průměrné hodnocení: 8,8

„Velmi milý personální ,vše zařidi .výborná snídaně ,čisto ,bazén“

• Natural Relax Villa Průměrné hodnocení: 8,9

„Ke snídani jsem dostal vše co jsem chtěl takže maximální spokojenost dokonce mě udělali míchání vejce“

• The Bliss Angkor Průměrné hodnocení: 9,7

„Klidná lokalita blízko centra, super snídaně a hlavně personál. Ještě nikdy jsem nezažil takovou péči. Vše pomohli zařídit, u bazénu nosili snack a vodu...opravdu top“

• Bed & Bedzzz Průměrné hodnocení: 9

„Dobré místo, klidná lokalita. Kousek od centra.Blizko i večerní zábava. :-)“

30 nejlepších hotelů v destinaci Siem Reap