2. Гърция отзиви за хотели
  3. Македония отзиви за ваканционни имоти
  4. Солун отзиви за ваканционни имоти
Гърция Солун Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• East City Living Apt - Netflix, Vesta Philoxenia Оценка от отзивите: 9.4

„Много чисто, стопаните са се погрижили за всичко необходимо. Леглото е много удобно, завивките и бельото са изключително чисти. Хавлиени те кърпи са предвидени достатъчно, и също бяха много чисти!“

• Daphne by halu! : Downtown family penthouse Оценка от отзивите: 9.4

„Закуската си я осигуряваш, има условия за готвене, разположението е уникално и е в идеален център“

• Trilogy Black Оценка от отзивите: 9

„Много съм доволна от апартамента. Всичко има. Подредено, уютно. Гледката от тераса е супер. Има си шум от улицата, но на мен не ми направи впечатление, не ми пречеше. Идеално място, всичко е близко, лесно за намиране и бърз чекин. С удоволствие пак ще дойда!“

• Porto Sea View Apartments Оценка от отзивите: 8.9

„Чудесно местоположение . В центъра на Солун , далеч от многолюдната тълпа и в непосредствена близост до района на нощните заведения и местата за хранене и забавление . Апартаментите са чисти и много добре оборудвани . Имаше кафе , бутилка вино и сухари за хапване . Ежедневното почистване и оправяне на апартамента беше много приятна изненада . На партера има приятна рецепция и момиче което говореше отличен английски и съдействаше с усмивка за всяка информация . Апартамента е обзаведен с вкус и много удобства в кухненския бокс и приятното беше дори бутилката вода оставена като комплимент в хладилника . Чудесно място и пак бихме го ползвали .“

• Nomades Suites Оценка от отзивите: 9.4

„Много удобно и чисто, добре обзаведен с всичко необходимо.“

• SIGMA Luxury Apartments & Suites Оценка от отзивите: 9.9

„Изключително любезен и усмихнат персонал. Стаята беше чиста, със стилно и ново обзавеждане. Обръщат внимание на детайлите и се стараят да се чувствате комфортно, както и беше. На рецепция ни препоръчаха места за хапване, атракции и улици за шопинг. Препоръчвам!“

• Egnatia Flat Оценка от отзивите: 8.2

„Храната и централната част на града.“

30-те най-добри ваканционни имота под наем в Солун

базирано на 184 792 отзива за ваканционни имоти на Booking.com