2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Cyclades - hodnotenia hotelov
  4. Platis Gialos, Mykonos - hodnotenia hotelov
Grécko Platis Gialos, Mykonos Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Manos Studios Priemerné hodnotenie: 9,6

„Hotel vynikajúci výhľad vynikajúci personal Perfect👌“

• Romantika Priemerné hodnotenie: 8,4

„Apartmán priamo na krásnej piesočnej pláži Platis Gialos. Od pláže ho oddeľuje iba reštaurácia. Bývali sme na prízemí, izba pre 3 osoby, dostatočne veľká, čistá. Terasa aj so sušiakom na prádlo a sedením. Klimatizácia aj wifi funkčné. Kúpelňa čistá, dostatočne veľká, teplá voda tiekla. Postele pohodlné. Parking k dispozícii. Neďaleko autobusovej zastávky (každú hodinu do hlavného mesta 1,8 eur), po pláži cca 5 min. chôdze. Mini market hneď vedľa ubytovania (drahý), ďalší cca 5 min. chôdze. Reštaurácia porovnateľné ceny s ostatnými reštauráciami v Platis Gialos, varia výborne (oproti iným gréckym ostrovom je trošku drahšia). Pláž piesková, čistá, more nádherné. Slnečník + 2 ležadlá 30 eur (dá sa platiť kartou, patrí to k reštaurácii, takže sa dajú objednať drinky, snack).“

• Kamari Hotel Priemerné hodnotenie: 8,7

„V izbe bol prijemny tien, na prizemi, v zahrade. Bazen krasny, aj pre deti detska cast. Obsluha nadstandardna, mily a ustretovy personal. Ranajky vyborne. Na plaz sme chodili autom alebo lodou.“

• Nissaki Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 9,3

„Vsetko“

• Petinos Hotel Priemerné hodnotenie: 8,4

„Blizko pri mori, aj ked sme boli ubytovani vo vedlajsej budove, vyuzivali sme vsetky sluzby hotela. Bazeny, ranajky na top urovni. Neskutocny vyber jedal, cerstva pomarancova stava, baklawa a vyhlad na more.“

• Jenny's Summer Houses Priemerné hodnotenie: 8,2

„Čistota izieb - upratovanie každý deň. Milá a ochotná recepcia. Obchod a autobusová zastávka hneď pri ubytovaní. Terasa“

• Mykonos Dove Beachfront Hotel Priemerné hodnotenie: 8,2

„Veľmi milý personál na recepcii.“

• Mykonos Dove Beachfront Hotel Priemerné hodnotenie: 8,2

„Lokalita a prostredie“

• „Na tomto ubytovaní sa mi páčila vybavenosť, kuchyňa(olej, cukor, kávovar…) práčka, fén, žehliaca doska so žehličkou, prenosný slnečník, veľa uterákov. Lokalita bola prijateľná. Pláž a autobusová zastávka boli blízko. Klimatizácia bola v poriadku.“

• Manos Studios Priemerné hodnotenie: 9,6

„Ubytujúci bol nesmierne ochotný, milý a nápomocný. Ubytovanie bolo vždy čisté a bolo veľmi blízko k moru.“

Platis Gialos, Mykonos: 25 najlepších hotelov