2. Egipt - komentarji o hotelih
  3. South Sinai - komentarji o hotelih
  4. Sharm El Sheikh - komentarji o hotelih
Egipt Sharm El Sheikh Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Izjemna lokacija in prijazno osebje. Inkluziv usluga super. Poudariti moram na možnost koriščenja Al acart večerij.”

• “Mirno okolje,lepa in urejena plaža,bližina plaže,sobe so velike in prostorne,hrana zelo okusna.”

• “Hrana,bazen,plaža”

• “Sonce (Vitamin D), to je glavni razlog zakar smo prišli. Na lokaciji kjer smo se zadrževali (zaveterju) ni bilo nadležnih prodajalcev storitev. Vrednost za denar odlična.”

• “Super hotel ob morju s prijaznim osebjem in dobro hrano. Hotelski koralni greben je čudovit. Na voljo obilo animacije za otroke. Animatorji in potapljaška ekipa so najboljši.”

• “Prijaznost osebja”

• Naama Blue Hotel Ocena: 7,6

“Zelo prijazno osebje. Ker smo bili tudi mi zelo prijazni do njih so nam vedno pomagali. Zeli bi pohvalil tudi gospoda Mustafo na recepciji ki nam je zmeraj pomagal. V recepciji ie tudi potovalna agencija kjer si lahko rezervirate dnevne izlete v RAS MUHAMAD, gora Sinaj, itd.,... Po res ugodnih cenah. Hotel ima tudi super bazen, vendar je bila v mesecu decembru nekoliko premrzla voda vendar vseeno zelo osvežujoča.”

• “Zelo zadovoljni ! Nimamo nobenih pripomb ! Odlična hrana, zajtrk in večerja. Osebje zelo prijazno. Same pohvale !”

• “Zelo udoben hotel, odlična hrana, udobne postelje, bazen, dostop do plaže, prijazno osebje.”

• Jaz Fanara Resort Ocena: 8,7

“Odličen hotel,vse zelo čisto in urejeno,lepe velike sobe (superior z balkonom in pogledom na morje).Zelo prijazni uslužbenci,top lokacija ob plaži s čudovitim koralnim grebenom”

Najboljših 30 hotelov - Sharm El Sheikh

na podlagi 219.107 komentarjev hotelov na Booking.com