2. Egipt – opinie o hotelach
  3. Marsa Matrouh – opinie o hotelach
  4. Marsa Matruh – opinie o hotelu
Egipt Marsa Matruh Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Halla Matrouh Ocena: 9

„Niesamowicie gościnny personel, Ahmed i Mustafa bardzo pomocni i uprzejmi. Pokoje bardzo przestronne, czyste. Hotel w super lokalizacji tuż przy plaży. Nigdzie wcześniej nie czuliśmy się tak miło przywitani.”

• „Super obsługa robiąca miłe niespodzianki, bardzo czysto w pokoju, kawa herbata, bardzo wygodne łózko, super widok na morze,”

• „Wszystko super. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, woda mineralna codziennie dokładana, kawa, herbata, czajnik, lodówka w pokoju, łóżko wygodne, śniadania pyszne, wszystko świeże. Lokalizacja super- blisko promenada, market, centrum miasta, wszystkie atrakcje. Właściciel hotelu rewelacyjny - komunikatywny, życzliwy, pomoże z każdym pytaniem i problemem. Polecamy w 100% i pozdrawiamy całą ekipę”

• „Miłe miejsce, świetna obsługa, cudowny widok z okna, piękna plaża i bardzo przestronny pokój.”

• „Mieszkanie położone jest blisko publicznej, pięknej plaży, na której jest spokojna, rodzinna atmosfera (wrzesień). Z Matruh można do niego podjechać taksówką. To miejsce bardzo lokalne, można poczuć lokalny klimat :) Właściciel wraz żoną są bardzo symaptyczni, bardzo pomocni. Obiad, który nam przygotowali był jednym z najlepszych, jaki jedliśmy w Egipcie.”

• Beau Site Hotel Ocena: 7,6

„Super hotel, znakomita obsługa, prywatna plaża, czysto, smaczne jedzenie, spokojnie.”

25 najlepszych hoteli w mieście Marsa Matruh