2. Barbados – opinie o hotelach
  3. Christ Church – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Barbados Christ Church Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Home away from home Ocena: 9,6

„Dom ma same zalety.Jest bardzo dobrze umeblowany i super wyposażony .Mieszkanie ma nowoczesne meble, bardzo wygodną ,ogromną kanapę w salonie i wielki telewizor.W każdej z trzech sypialni są duże ,podwójne łóżka z wygodnymi materacami.Dwie sypialnie mają dodatkowo telewizory i pojemne szafy. Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona.Lodowka posiada automatyczną kostkarkę do lodu. W mieszkaniu są podstawowe produkty takie jak kawa,herbata,cukier,sól,mleko do kawy.W lodówce zostawiono nam na powitanie butelkowaną wodę oraz colę. W łazience były żele,szampony,mydła..Było wszystko!!!Apartament przewyższył nasze oczekiwania. Przenieśliśmy się obecnie do innego apartamentu,gdyż zmieniliśmy lokalizację i jest dużo gorszy ,pomimo lepszego położenia. Dziękujemy właścicielowi za miłe przyjęcie i naprawdę świetne wyposażenie mieszkania.Polecamy apartament ,gdyż jest bardzo nowoczesny i zadbany.”

• „Wygodny apartament przy samej plaży. Z balkonu można obserwować pływające w oceanie żółwie. Piaszczysta, praktycznie prywatna plaża. Czasem przechodzą lub kąpią się pojedynczy inni ludzie. W pobliżu kilka supermarketów i miejsce w którym można dobrze zjeść (mini centrum z ulicznymi budkami z jedzeniem) gwarne wieczorem zwłaszcza w weekend. Obok droga, którą jeżdżą autobusy i busy do stolicy i na lotnisko. Nie czekaliśmy nigdy dłużej niż 10 minut, a częściej poniżej minuty. Gospodarze bardzo mili i chętni do wszelkiego rodzaju pomocy.”

• „Apartament z 2 sypialniami,w jednej klimatyzacja.Mily wlasciciel.”

• „Miły i pomocny gospodarz”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Christ Church

na podstawie 2 644 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com