2. Barbados – opinie o hotelach

Barbados Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Barbadosie

• Home away from home

Christ Church, Barbados

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Dom ma same zalety.Jest bardzo dobrze umeblowany i super wyposażony .Mieszkanie ma nowoczesne meble, bardzo wygodną ,ogromną kanapę w salonie i wielki telewizor.W każdej z trzech sypialni są duże ,podwójne łóżka z wygodnymi materacami.Dwie sypialnie mają dodatkowo telewizory i pojemne szafy. Kuchnia jest bardzo dobrze wyposażona.Lodowka posiada automatyczną kostkarkę do lodu. W mieszkaniu są podstawowe produkty takie jak kawa,herbata,cukier,sól,mleko do kawy.W lodówce zostawiono nam na powitanie butelkowaną wodę oraz colę. W łazience były żele,szampony,mydła..Było wszystko!!!Apartament przewyższył nasze oczekiwania. Przenieśliśmy się obecnie do innego apartamentu,gdyż zmieniliśmy lokalizację i jest dużo gorszy ,pomimo lepszego położenia. Dziękujemy właścicielowi za miłe przyjęcie i naprawdę świetne wyposażenie mieszkania.Polecamy apartament ,gdyż jest bardzo nowoczesny i zadbany.

Ocena dodana: 23 stycznia 2024 Pobyt: styczeń 2024
    Dariusz Polska
  • Kenridge Residences

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Wygodne łóżko. Cicha i spokojna okolica, dobra klimatyzacja i fantastyczne leżanki do odpoczynku w salonie. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, za każdym razem był pomocny gdy o coś prosiliśmy. Ten dom i Fitts Village jest idealny dla osób które szukają spokoju z dala od ulicznego zgiełku i głośnej muzyki. Do plaży i sklepu bardzo blisko, komunikacja busami bardzo blisko . Dom jest na lekkim wzniesieniu z którego roztacza się piękny widok na morze.

• Negatywna część opinii

Do poprawy: jakość internetu, wyposażenie kuchni, głośność lodówki. Byliśmy 14 nocy, w połowie mogłoby się odbyć sprzątanie.

Ocena dodana: 30 marca 2024 Pobyt: marzec 2024
    Gabriela Polska
  • Coral Sands Beach Resort

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Hotel położony bardzo blisko cudownej plaży. Doskonały widok na ocean z pokojowego balkonu. Dobrze wyposażona kuchnia pozwalająca na przygotowanie własnych posiłków. W bardzo bliskiej odległości od hotelu liczne sklepy spożywcze, restauracje, pizzeria. Bardzo blisko z hotelu oraz dogodny dojazd do stolicy kraju Bridgetown.

• Negatywna część opinii

Nie do końca jesteśmy zadowoleni z obsługi osób w recepcji hotelu. Główny powodem jest brak jakiejkolwiek elastyczności w momencie wymeldowania. Doba hotelowa ( check in ) rozpoczyna się o godzinie 15.00, wymeldowanie ( check out ) o godzinie 11.00. Z uwagi na wylot samolotu o godzinie 18.00 poprosiliśmy o możliwość późniejszego opuszczenia pokoju. Niestety pomimo naszej prośby nie otrzymaliśmy zgodny chociaż na 30 minutowe późniejsze opuszczenie pokoju. Bardzo było to dla nas dziwne, że potrzeba 4 godzin na posprzątanie pokoju w celu przygotowania go dla nowych gości.

Ocena dodana: 9 marca 2024 Pobyt: marzec 2024
    Dariusz Polska
  • Apartment 1, Kenridge Residences

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Wygodne łóżko, super wygodne leżanki w salonie, dobra klimatyzacja. Cicha i spokojna okolica, oddalona od zgiełku ulicy. Blisko do sklepu, blisko do wspaniałej plaży , blisko do autobusów. Zjeździliśmy cały Barbados - Fitts Village i ten apartament uznajemy za najlepsze miejsce do spokojnego wypoczynku.

• Negatywna część opinii

Słaby internet, słabo wyposażona kuchnia, byliśmy 14 nocy i przydałoby się jedno sprzątanie. Gospodarz był bardzo pomocny, gdy tylko o coś prosiliśmy. Obiecał poprawić internet.

Ocena dodana: 30 marca 2024 Pobyt: marzec 2024
    Gabriela Polska
  • Radisson Aquatica Resort Barbados

Średnia ocena: 7
    • Pozytywna część opinii

Przepiękna plaża, chyba najładniejsza w okolicy jaka jest, blisko do busów do centrum. Do okola pełno barów (drogich) a w niedalekiej odległości kilka rum shopów

• Negatywna część opinii

Obiekt ma swoje lata, jest mocno wyeksploatowany. Łazienki mają pobite płytki, woda z prysznica cieknie w każdym kierunku, a zdemolowane wanny uniemożliwiają kąpiel. Klimatyzacja działa, ale to leciwy i głośny sprzęt.

Ocena dodana: 28 lutego 2024 Pobyt: luty 2024
    Piotr Polska
  • Radisson Aquatica Resort Barbados

Średnia ocena: 7
    • Pozytywna część opinii

Położenie pomiędzy lotniskiem, a portem. Spędzaliśmy tam tylko 1 noc (na szczęście ) przed rejsem.

• Negatywna część opinii

Obiekt stary, nigdy nie remontowany i rzadko czyszczony. Basen jak sadzawka.

Ocena dodana: 9 lutego 2024 Pobyt: grudzień 2023
    Malgorzata Polska
  • Little Arches Boutique Hotel - Adults Only

Christ Church, Barbados

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Hotel jest niesamowity! Absolutnie wszystko było na najwyższym poziomie.

Ocena dodana: 15 stycznia 2024 Pobyt: grudzień 2023
    Sylwia Polska
  • Villa 46

Średnia ocena: 9,6
    • Pozytywna część opinii

Piękny ogród, blisko plaża oraz bardzo sympatyczni gospodarze.

Ocena dodana: 4 maja 2024 Pobyt: kwiecień 2024
    Anna Polska