2. UAE: recenzije hotela
Ujedinjeni Arapski Emirati Sharjah Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Golden Sands Hotel & Residences Prosječna ocjena: 8

„Vse otlicno”

• Nejoum Al Emarat Prosječna ocjena: 7

„Osoblje je druželjubno i spremno rado pomoći. Bio je transfer za plažu.”

• „Hotel je lociran na predivnom mjestu u Sharjahu. Oko hotela ima prelijepa šetnica sa svim mogućim sadržajima za obitelj. U blizini hotela se nalazi City center u kojem se može naći sve potrebno i više od toga. Sve je izuzetno čisto i uredno. Sami hotel Doubletree by Hilton je izuzetan. Pogled iz soba je neprocjenjiv. Osoblje hotela je za sve pohvale po pitanju uslužnosti i profesionalnosti. Moja obitelj je prezadovoljna i svakome bi preporučili boravak u hotelu Hilton u Sharjahu. Sobe se svakodnevno čiste. Bazen, sauna i teretana su na raspolaganju gostu i sa svom ponudom smo oduševljeni. Hotel Hilton je definitivno hotel svjetske razine i opet ćemo odsjesti u njemu kada odlučimo posjetiti Dubai. 🙏❤️🥰 We love this place. ❤️ Thanke you 🙏🤗🥰”

• AL HAYAT HOTEL Prosječna ocjena: 8,2

„Ljubazno osoblje. Dobri kreveti”

• Al CORNICHE HOTEL Prosječna ocjena: 8,2

„Hrana je bila jako ukusna, sve pohvale kuharici. Ostalo osoblje je također bilo jako ljubazno i stalno na usluzi. Pozicija hotela je odlična, objekt je smješten uz plažu.”

• Golden Sands Hotel & Residences Prosječna ocjena: 8

„Svidjelo mi se to što je apartman, u kojem smo odsjeli kao obitelj, bio izuzetno prostran (100 m2), što je imao veliku i dobro opremljenu kuhinju i što su kupaonice bile čiste. Cijena po noćenju za taj broj prostorija (1 dnevni boravak s blagovaonicom, 2 spavaće sobe, 2 kupaonice pristojne veličine, velika kuhinja + hodnici) je bila prihvatljiva. Kreveti su bili udobni.”

• Aryana Hotel Prosječna ocjena: 5,8

„Izvrsna lokacija, prekrasan pogled, komforna soba. Jako ljubazna djelatnica restorana.”

25 najboljih hotela u gradu 'Sharjah'

na temelju 86.479 recenzija hotela na Booking.com-u