2. Kosowo – opinie o hotelach
  3. Pristina County – opinie o hotelach
  4. Prisztina – opinie o hotelu
Kosowo Prisztina Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel butikowy, połozony w centrum miasta - super lokalizacja. Smaczne śniadania.”

• „Hotel położony super, w samym centrum, wszędzie blisko. Personel bardzo serdeczny i zawsze uśmiechnięty. Śniadania rewelacja, świeże owoce, ciepłe pieczywo.”

• Museum Hotel Ocena: 8

„Pokój mały, ale czysty, wszystko jak nowe. Przemiły młody chłopak na recepcji, porozmawialiśmy sobie, pozdrawiam Blisko do centrum, w pobliżu restauracje, puby, sklepy. Brak parkingu przy hotelu, albo auto zostawiamy na ulicy albo obok jest parking za 3Euro za dobę. Parking bez ochrony, otwarty. Zostawiałem motocykl, z małą obawą, ale rano stał cały :)”

• Hotel Kika Ocena: 7,4

„Blisko do centrum”

• Vetus Hotel Ocena: 9,5

„Czysto,bezpiecznie, stosunku ceny do komfortu idealny. Wyjątkowa obsługa i właściciel - pomogą ci we wszystkim. Warto rezerwować taxi lub samochód przez nich jest 2-3 razy taniej . Pyszne śniadania no i prawdziwy klimat Pristiny. POLECAM”

• „Przemiły Pan gospodarz. W obiekcie dostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem i pralka. Kawa, herbata i rakija na spróbowanie gratis”

• Hotel Callisto Ocena: 9,4

„Bardzo porządny hotel w centrum Priśtiny. Hotel jest na wzgórzu - 1 km pieszo od ścisłego centrum, Bardzo miła obsługa i czystość hotelu Polecam”

30 najlepszych hoteli w mieście Prisztina