2. USA – opinie o hotelach
  3. Arizona – opinie o hotelach
  4. Tucson – opinie o hotelu
Stany Zjednoczone Ameryki Tucson Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja, pokój dosyć wygodny. Jest lodówka i mikrofalówka. Natomiast brak kawiarki lub jakiegoś czajniczka. Śniadania akceptowalne. W zasadzie wszystko co trzeba. Bez rewelacji ale też i bez większych zastrzeżeń.”

• University Inn Ocena: 8,4

„Bardzo przyjemny hotel położony na przedmieściach Tucson, w ładnej okolicy, niedaleko od centrum. Obsługa hotelu bardzo profesjonalna, szczególnie właściciel zawsze służy pomocą. Przy następnej okazji na pewno tam wrócę.”

• „Nie polecam tego hotelu. Pokoje brudne dużo kurzu nie polecam alergikom. Na śniadanie polecam Kawę nic poz tym. Problemy z obsługą hotelowe - na portierni . Ogólnie hotel zaniedbany i brudny . Jesli Zarezerwowany przez booking.com to nie wystawiają faktur.”

• „Bardzo dobry hotel z niewielkie pieniądze. W tej kwocie jeden z najlepszych w jakich byłem. Blisko do Saguaro.”

• „Lokalizacja .”

• „Wspanialy hotel , wygodny pokoj.Hotel w super lokalizacji.Bardzo czysty i przyjemny basen.”

• „standardowy motel, czysty. Dostępna pralnia na miejscu. Pomocny personel. Bezpłatny parking.”

• „Czysto i łatwo dojechać tramwajem.”

• „Duży parking”

30 najlepszych hoteli w mieście Tucson